یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲

حضور مسئول واحد طرح و برنامه معاونت در نشست بررسی برنامه عملیاتی مشترک سال ۹۷ دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت

طرح و برنامه

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: برنامه عملیاتی مشترک سال ۱۳۹۷دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت بهداشت با حضور کارشناسان و مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت و تعدادی از کارشناسان دانشگاه ها برگزار شد.

در این نشست که با حضور کارشناسان پایش برنامه عملیاتی مشترک دانشگاه‌های علوم پزشکی از جمله دانشگاه ‌های علوم پزشکی شهید بهشتی، بوشهر، لرستان، کرمانشاه، شاهرود، همدان و زابل تشکیل شد، رحیمی مسئول واحد طرح و برنامه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به تفصیل، برنامه‌ عملیاتی مشترک سال ۱۳۹۷ دانشگاه ‌علوم پزشکی شهید بهشتی را تشریح و به سئوالات مسئولین وزارت متبوع پاسخ داد.

همچنین در این نشست دو روزه فعالیت ‌های اداره کل فرهنگی، اداره کل دانشجویی، مرکز قرآن و عترت و روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برای کارشناسان دانشگاه ‌ها تشریح  و پیشنهاداتی در خصوص برنامه های توسعه ای در این حوزه از سوی کار شناسان پایش نیز مطرح شد. 

بررسی فعالیت ‌های در نظر گرفته شده معاونت دانشجویی و فرهنگی در برنامه عملیاتی، تطابق فعالیت ‌ها با اسناد بالادستی، بررسی تاریخ و زمان در نظر گرفته شده برای انجام هر فعالیت و پرداختن به جزییات مستندات مورد نیاز برای ثبت در سامانه پایش و... از جمله مواردی بود که در این نشست مورد توجه قرار گرفت.

گفتنی است در این نشست برنامه های پیشنهاد شده در خصوص پایش بهداشتی خوابگاه‌ ها، آشپزخانه ها و برنامه عملیاتی ایمن سازی خوابگاه ‌ها از جمله تشکیل کمیته ایمن سازی خوابگاه ها با توجه به اجرای پایش خوابگاه ها در سال 1396، تقویت کمیته اطلاع رسانی در حوزه مشاوره، بررسی کامل و نحوه نگارش برنامه و تغییرات در برنامه فعالیت و مستندات در حوزه فر هنگی  طی تفاهم نامه ای تعیین تکلیف گردد.

لازم به ذکر است برنامه عملیاتی مشترک میان دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت بهداشت برنامه‌ای جامع است که تمامی فعالیت‌ها و وظایف دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت بهداشت در حوزه‌های مختلف به صورت سالانه در ذیل آن تعریف می‌شود و دانشگاه‌ها موظف‌ به انجام فعالیت‌ها  و ثبت مستندات انجام فعالیت‌ها در سامانه پایش برنامه به منظور بررسی توسط ستاد وزارت بهداشت هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.