سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴

به همت کانون سلامت رفتار و اداره مشاوره دانشجویی

کارگاه آموزشی شناخت انواع مواد مخدر و عوامل گرایش به مصرف و اثرات آن در خوابگاه دخترانه کوثر برگزار شد

کارگاه

کارگاه آموزشی شناخت انواع مواد مخدر و عوامل گرایش به مصرف و اثرات آن در روز ۷ اسفند توسط مسئولین آموزش و پیشگیری اداره مشاوره دانشجویی در خوابگاه دخترانه کوثر برگزار شد.


به گزارش مفدا هرمزگان، در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و مصرف مواد مخدر اداره مشاوره دانشجویی با کمک تشکل‌های دانشجویی کانون سلامت رفتار و همتایاران سلامت رفتار که بازوان توانمند اداره مشاوره در امر سلامت روان می‌باشند کارگاهی تحت عنوان " کارگاه آموزشی شناخت مواد مخدر و عوامل گرایش به مصرف ،با حضور مدرس برتر کشوری؛ جناب سرهنگ عباس نوروزی طراحی گردید که در تاریخ ۹۶/۱۲/۷ در خوابگاه دخترانه کوثر برگزار گردید.
در این کارگاه مدرس  به آگاهی بخشی دانشجویان از تأثیرات مخرب موادهای مخدر سنتی و صنعتی تأکید نمودند و به صوت مفصل تأثیرات، مضرات، کارکردها و آسیب‌های هر کدام را به‌صورت نمایشی و تصویری تشریح نمودند.

با توجه به استقبال پرشور دانشجویان؛ اداره مشاوره دانشجویی در نظر دارد این جلسات آموزشی را به‌صورت زنجیره‌ای در تمامی خوابگاه‌های دانشجویی برگزار نماید و به اطلاع کلیه دانشجویان محترم دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان می‌رساند کارگاه "شناخت انواع مواد مخدر و عوامل گرایش به مصرف و اثرات آن " در تاریخ ۹۶/۱۲/۸ رأس ساعت ۲۰:۰۰ در خوابگاه پسرانه مطهری نیز برگزار می‌گردد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.