سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲

رئیس انجمن فوتبال رو میزی وزارت بهداشت:

سطح فنی مسابقات در رشته فوتبال رومیزی بالا بود

حسن دائمی رئیس انجمن فوتبال رومیزی وزارت بهداشت

رئیس انجمن فوتبال رو میزی وزارت بهداشت، سطح فنی مسابقات در رشته فوتبال رومیزی سومین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ورزشکاران در این رشته از آمادگی خوبی برخوردار بودند.

رئیس انجمن فوتبال رو میزی وزارت بهداشت، سطح فنی مسابقات در رشته فوتبال رومیزی سومین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ورزشکاران در این رشته از آمادگی خوبی برخوردار بودند.

حسن دایمی در حاشیه برگزاری سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که طی روزهای ۳ تا ۷ اسفند ماه در خزرآباد ساری در جریان بود، در گفت وگو با مفدا اظهار کرد:

اکثر دانشگاه‌های حاضر در این دوره ازالمپیاد با انگیزه بالا و تمرینات زیاد روانه این المپیاد شدند و سطح فنی مسابقات در این دوره از المپیاد در حد ملی بود.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات در رشته فوتبال رومیزی ۴۳ تیم به صورت دوبل در ۸ گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند و همه نفرات به دور حذفی صعود کردند و در دور نخست بر اساس قوانین، هیچ تیمی حذف نشد.

رئیس انجمن فوتبال رو میزی وزارت بهداشت گفت: در پایان ۴ روز برگزاری مسابقات فوتبال رومیزی،  تیم دو نفره دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به مقام قهرمانی رسید و تیم دو نفره دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان دومی را کسب کرد و تیم دو نفره دانشگاه علوم پزشکی مازندران مقام سومی این دوره از المپیاد را از آن خود کرد.

وی گفت: در بخش انفرادی فوتبال رومیزی که با حضور ۳۲ نفر از ورزشکاران برگزار شد، در پایان تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران مقام اول و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام دوم و تیم دانشگاه علوم پزشکی فسا مقام سوم این دوره از پیکارها را به دست آورد.

دایمی یادآور شد: در بخش انفرادی، بعد از قهرمانی محسن الحیاوی،  علی خالدی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق به کسب مدال نقره در بخش انفرادی شد و علیرضا زارعی از دانشگاه علوم پزشکی فسا صاحب گردن آویز برنز شد.

وی گفت: ضمن اینکه در بخش دوبل، دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان متشکل از سجاد رنجبر ومهرداد عارفی موفق به کسب مدال طلا شد.تیم دانشگاه علوم پزشکی لرستان متشکل از محمد ابراهیم خسروی شکیب و عرفان شمس زاده به مدال نقره دست یافت و تیم دانشگاه علوم پزشکی مازندران متشکل از امیر وفا و رضا مستقیمیان صاحب گردن آویز برنز شدند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.