سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۱

مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر:

جریان سازی و نقش‌آفرینی از رسالت‌های مهم بسیج دانشجویی است

آبشیرینی

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر گفت: جریان سازی و نقش‌آفرینی از رسالت‌های مهم بسیج دانشجویی است.

رضا آبشیرینی در آیین معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: افتخار می‌کنیم به اینکه در زمان دانشجویی عضو تشکیلات بسیج دانشجویی بودیم و به‌عنوان یک دانشجوی بسیجی افتخار نصیبمان شد که وارد بدنه سپاه شویم و نه به‌صورت ظاهری بلکه به‌صورت باطنی پاسدار به‌ویژه پاسدار انقلاب باشیم.

وی افزود: تغییر محمد زبیری به اصرار خود ایشان بود و با توجه به سیاستی که در بسیج دانشجویی است که کسانی که در این تشکل مسئولیت می‌پذیرند باید از بدنه خود بسیج دانشجویی و با نظرخواهی و مشورت، از خود بسیج دانشجویی دانشگاه باشند، تصمیم بر این شد که ازاین‌پس سکان بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بر عهده حسن باربرز باشد.

وی تصریح کرد: حسن باربرز از فعالین بسیج دانشجویی به‌ویژه در عرصه جهادی بوده که در همین تابستان گذشته توانمندی و ظرفیت خودشان را در این عرصه نشان دادند و کارهای بسیار ارزشمندی را ارایه دادند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر اظهار داشت: در حال حاضر بدنه اصلی دانشجویی را خواهران تشکیل می‌دهند و با توجه به ظرفیتی که در مجموعه خواهران بسیج دانشجویی بود به‌مانند برادران با مشورتی که در مجموعه خواهران بسیج دانشجویی صورت گرفت، ضمن تشکر از خواهر دارمی مسئول سابق بسیج دانشجویی خواهران، خواهر رویین پیکر از این به بعد همراه با آقای باربرز فعالیت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: هر تغییری برای پیشرفت هست و انتظار ما از تیم مدیریتی جدید این است که وضعیت موجود را ارتقا بدهند.

وی تصریح کرد: مسئولین و اعضای بسیج دانشجویی باید اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهند و اگر انتقادی هست باید در فضایی محترمانه مطرح شود.

آبشیرینی اضافه کرد: کسانی که به‌عنوان دانشجو مسئولیت می‌پذیرند چون نیروی اداری نیستند قطعاً باید اشتباه کنند که اگر اشتباه نکنند تجربه پیدا نمی‌کنند.

وی بیان کرد: چون بستر، بستر تربیتی است باید دانشجویان تجربه و خطا کنند تا یاد بگیرند مدیرانی کارآمد، جهادگر و جهادی باشند تا برای آینده کشور و استانشان در جایگاهی که قرار می‌گیرند بتوانند رعایت اخلاق حرفه‌ای را داشته باشند و به‌عنوان یک الگو و به‌عنوان یک دانشجوی دانشگاه بتوانند پرچم دانشگاه را در هر عرصه‌ای که هستند بالا ببرند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر در این مراسم جریان سازی و نقش‌آفرینی را از رسالت‌های مهم بسیج دانشجویی عنوان کرد و گفت: ازآنجاکه دوران دانشجویی برای تمرین و کسب تجربه بسیار مفید و سودمند است فعالان اینگونه تشکل‌ها عمدتاً پس از دوران دانشجویی نیز به‌عنوان چهره‌های شاخص به ارائه خدمات مؤثر در راستای پیشرفت و تعالی جامعه می‌پردازند.

در این آیین ضمن تقدیر از محمد زبیری، حسن باربرز به‌عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.