سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۶

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

فعالیت‌های تشکل‌های دانشجویی مورد حمایت قرار می‌گیرند

معارفه بسیج دانشجویی

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: فعالیت‌های تشکل‌های دانشجویی در این دانشگاه مورد حمایت قرار می‌گیرند.

دکتر سعید کشمیری در آیین معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: دانشجویان بسیجی بایستی در عرصه علمی سرآمد باشند و از پتانسیل بسیجی بودن و مراتب بالای علمی برای تأثیرگذاری بر سایر دانشجویان استفاده کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: دانشجویان با فعالیت در تشکل‌ها می‌توانند استعدادهای خود را در زمینه‌های مختلف بروز دهند و شکوفا کنند.

وی تصریح کرد: دانشجویان با فعالیت در تشکل‌های کوچک دانشجویی می‌توانند فضای دانشگاه را تغییر دهند زیرا این کار یک کار مدیریتی، یک کار فکری، یک کار هنری و عملی و یک کار الهی است.

دکتر کشمیری اظهار داشت: شما دانشجویان مدیران آینده کشور هستید و باید از همین دوران دانشجویی تجربیات ارزنده‌ای را با مشارکت در فعالیت‌های دانشجویی کسب کنید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: رفتار و کردار یک بسیجی در توسعه فرهنگ ایثار و بسیج به‌ویژه در دانشگاه‌ها ازجمله مواردی است که در جذب حداکثری دانشجویان به این تشکل و دیدگاه دانشجویان به بسیج تأثیر دارد.

دکتر کشمیری گفت: هدف از حضور در تشکل‌ها این است که به دانشجوها علاوه بر شأن و شخصیت خانوادگی، شأن جدیدی داده شود و تمرینی برای ورود به جامعه و ارایه دیدگاهشان برای اثر گذاری در تصمیم سازی‌ها باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه من می‌بینم دوستانی که در تشکل بسیج هستند انسان‌های فداکار و ایثارگری بار می‌آیند اضافه کرد: کسانی که در بسیج دانشجویی فعالیت دارند آدم‌هایی هستند که در خط مقدم‌اند و منتی بر سر کسی بابت کارهایی که انجام می‌دهد نمی‌گذارند و بامعرفت و شناخت به دیگران کمک می‌کنند.

دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: بی‌تردید وجود تشکل‌های قدیمی و قوام‌یافته در میان دانشجویان، یکی از بسترهای رشد و شکوفایی آن‌ها و نیز یکی از علل پایداری و تأثیرگذاری حرکت‌های دانشجویی بوده است.

مراسم تکریم و معارفه مسئول سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر برگزار شد.

در این آیین ضمن تقدیر از محمد زبیری، حسن باربرز به‌عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معارفه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.