دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰

قطار سومین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی به ایستگاه آخر رسید

کاپ قهرمانی سومین المپیاد ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت به اصفهانی‌ها رسید/شهید بهشتی و اهواز رتبه‌های بعدی را کسب کردند

اختتامیه

سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که طی روزهای ۳ تا ۷ اسفند ماه در خزرآباد ساری در جریان بود، امروز پس از برگزاری دو آیین اختتامیه رشته‌های فریزبی و طناب کشی به پایان رسید و پرونده این دوره از المپیاد با قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به پایان رسید. تیم اصفهان در رتبه‌بندی و مجموع امتیازات رشته‌های تیمی و انفرادی با کسب ۴۵ امتیاز قهرمان این رخداد ورزشی شد.

به گزارش مفدا، سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که طی روزهای ۳ تا ۷ اسفند ماه در خزرآباد ساری در جریان داشت، امروز با برگزاری دو آیین اختتامیه رشته‌های فریزبی و طناب کشی به پایان رسید و پرونده این دوره از المپیاد با قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به پایان رسید. تیم اصفهان در رتبه‌بندی و مجموع امتیازات رشته‌های تیمی و انفرادی با کسب ۴۵ امتیاز قهرمان این رخداد ورزشی شد.

رقابتهای المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با ده رشته ورزشی، با حضور ۸۰۰ ورزشکار از سوم اسفند ماه در خزرآباد ساری آغاز شد و طی ۴ روز ورزشکاران در  رشته‌های مختلف رقابت‌های خود را برگزار کردند که در پایان برگزیدگان رشته‌های تیمی وانفرادی مشخص و طی مراسم‌های جداگانه‌ای، در قالب اختتامیه، مدال، احکام قهرمانی و جوایز قهرمانی خود را دریافت کردند.

تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پایان سومین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در  رتبه بندی و مجموع امتیازات رشته‌های تیمی و انفرادی با کسب ۴۵ امتیاز قهرمان این دوره از المپیاد شد و بعد از آن، تیم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ۴۳ امتیاز به نایب قهرمانی این المپیاد نایل شد و اهوازی‌ها با ۳۴ امتیاز عنوان سومی این رویداد بزرگ ورزشی را از آن خود کردند.

امروز دوشنبه ۷ اسفند ماه بعد از پایان رقابتهای المپیاد در رشته‌های فریزبی و طناب کشی و توزیع مدال این رشته‌ها  در قالب یک مراسم مختصر، تیم‌های نخست تا سوم این دوره از المپیاد،کاپ‌های خود را دریافت کردند. در این مراسم که با حضور دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت و رییس المپیاد و همچنین مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت و کوشکی  رئیس اداره ورزش‌های همگانی و مدیران تربیت بدنی تیم‌های برگزیده برگزار شد، کاپ‌های تیم‌های اول تا سوم، به تیم‌های برتر اهداء شد.
همچنین بر اساس رتبه‌بندی و مجموع امتیازات تیمی و انفرادی، تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سبزوار و ارومیه در رده‌های چهارم تا ششم این المپیاد قرار گرفتند.

آیین اختتامیه و توزیع مدال رشته‌فریزبی برگزار شد/تیم فریزبی شهید بهشتی قهرمان بخش تیمی شد

امروز  دوشنبه ۷ اسفند ماه همزمان با آخرین روز این المپیاد، آیین اختتامیه و توزیع مدال دو رشته طناب کشی و فریزبی به طور جداگانه در مجتمع پیامبر اعظم(ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.

بعد از پایان مسابقات فریزبی سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در خزرآباد ساری در جریان بود، نتایج بخش تیمی و انفرادی رشته فریزبی مشخص و اعلام شد که طی آن، تیم فریزبی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بخش تیمی به مدال طلا دست یافت.

بعد از پایان مسابقات فریزبی سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در خزرآباد ساری در جریان بود، نتایج بخش تیمی و انفرادی رشته فریزبی مشخص و اعلام شد که طی آن، تیم فریزبی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بخش تیمی به مدال طلا دست یافت.

آیین اختتامیه و توزیع مدال رشته فریزبی صبح امروز دوشنبه ۷ اسفند ماه با حضور دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت و دکتر حق شناس معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، و شماری از مسئولان انجمن‌های ورزشی و سرپرستان،مربیان و ورزشکاران این رشته ورزشی در زمین چمن دانشگاه علوم پزشکی مازندران واقع در مجتمع پیامبر اعظم(ص) برگزار شد و مدال‌ها، احکام قهرمانی، کاپ‌ها و جوایز نقدی به برگزیدگان بخش تیمی و انفرادی اهدا شد.

در بخش تیمی، تیم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به مقام قهرمانی دست یافت و تیم‌های اصفهان و اهواز به ترتیب در بخش تیمی عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

در دیدار رده‌بندی فریزبی که صبح امروز برگزار شد تیم فریزبی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با نتیجه ۸ بر ۴ از سد تیم جیرفت گذشت و به مقام سومی رضایت داد. و در دیدار فینال تیم شهید بهشتی با حساب ۹ بر ۳ اصفهان را پشت سرگذاشت و به مدال طلادست یافت.

همچنین در بخش انفرادی، دانیال فدایی نیا از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به مدال طلای این مسابقات دست یافت. علی شهیدی نژاد از دانشگاه شهید بهشتی مدال نقره گرفت و محمود جشان از جیرفت به مقام سومی رضایت داد. محمد ذاکری از اصفهان و احسان آهو قلندری از اهواز نیز به ترتیب چهارم و پنجم شدند.

نتایج بخش تیمی

مقام اول: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام سوم: دانشگاه علوم پزشکی اهواز

نتایج بخش انفرادی

مقام اول: دانیال فدایی نیا از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: علی شهیدی نژاد از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام سوم: محمود جشان از دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

مراسم اختتامیه مسابقات طناب کشی برگزار شد/ تبریز قهرمان شد

آیین اختتامیه و توزیع مدال رشته طناب کشی سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی، در سالن قدیم دانشگاه علوم پزشکی مازندران صبح امروز دوشنبه ۷ اسفند ماه با حضور دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت و رئیس این المپیاد و همچنین دکتر حق شناس معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و شماری از مسئولان فنی و سرپرستان تیم‌های حاضر در المپیاد و ورزشکاران برگزار شد و تیم‌های برگزیده در رشته طناب کشی مشخص و اعلام شدند.

بعد از پایان مسابقات طناب کشی، در این دوره از المپیاد که روزهای ۵ تا ۷ اسفند ماه برگزار شد، در نهایت تیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و مراغه به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

در مراسم اختتامیه و توزیع مدال رشته طناب کشی، داود شاهی رئیس انجمن طناب کشی وزارت بهداشت دقیقی به ارایه سخنرانی پرداخت و در خصوص مسابقات طناب کشی و سطح فنی رقابتها توضیحاتی ارایه کرد.

بدین ترتیب پرونده سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به پایان رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.