دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷

ایستگاه پایانی سومین المپیاد ورزش‌های همگانی؛

قهرمانی تیم فوتبال روی میز دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

المپیاد ورزشی1

آیین اختتامیه و توزیع مدال رشته ورزشی فوتبال رو میزی عصر دیروز یکشنبه ۶ اسفندماه در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی- ورزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش مفدا رفسنجان، آیین اختتامیه و توزیع مدال رشته ورزشی فوتبال رو میزی عصر دیروز یکشنبه ۶ اسفندماه در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی- ورزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برگزار شد.

این مراسم در حضور دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت و رئیس این المپیاد، ترکمان مدیر مجموعه فرهنگی- ورزشی صندوق رفاه دانشجویان، برخی از مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های علوم پزشکی، روسای انجمن‌های ورزشی حاضر در این المپیاد،  مربیان و سرپرستان تیم‌های حاضر در المپیاد، ورزشکاران و عوامل ستادی و اجرایی این رویداد ورزشی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، بعد از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی، حسین کوشکی رئیس اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت و رئیس کمیته فنی این المپیاد دقایقی به ارایه سخنرانی پرداخت و ضمن خیرمقدم به حاضرین در مراسم اختتامیه و تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری این المپیاد گفت: نهال ورزش همگانی در وزارت بهداشت عمر ۳ ساله دارد و امسال شاهد برگزاری سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی در  خزرآباد ساری هستیم.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم این نهال نوپای فعالیت ورزش‌های همگانی در وزارتخانه را تقویت کنیم و بارور سازیم تا در سال‌های آینده شاهد توسعه و رشد ورزش‌های همگانی در میان دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور باشیم.

کوشکی گفت: یکی از اقداماتی که سال آینده تلاش داریم آن را محقق کنیم شکل‌گیری انجمن‌های ورزش‌های همگانی و کانون های ورزشی و تقویت آن در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی است که در آینده‌ای نزدیک تشکیل این انجمن‌ها وکانون‌ها به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ می‌شود. همچنین قول‌های مساعدی داده شده است مبنی بر اینکه در سال‌های آینده ما شاهد برگزاری توام المپیاد ورزش‌های همگانی دختران و پسران باشیم که قطعا برگزاری سالانه و متوالی المپیادهای دختران و پسران کمک بزرگی به ترویج ورزش‌های همگانی در میان دانشگاه‌ها می‌کند.

توزیع مدال رشته فوتبال رومیزی/ در بخش دوبل این رشته تیم دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان قهرمان شد

در بخش انفرادی، بعد از قهرمانی محسن الحیاوی، علی خالدی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق به کسب مدال نقره در بخش انفرادی شد و علیرضا زارعی از دانشگاه علوم پزشکی فسا صاحب گردن آویز برنز شد.

ضمن اینکه در بخش دوبل، دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان متشکل از سجاد رنجبر ومهرداد عارفی موفق به کسب مدال طلا شد.تیم دانشگاه علوم پزشکی لرستان متشکل از محمد ابراهیم خسروی شکیب و عرفان شمس زاده به مدال نقره دست یافت و تیم دانشگاه علوم پزشکی مازندران متشکل از امیر وفا و رضا مستقیمیان صاحب گردن آویز برنز شدند.

پیش از توزیع مدال این رشته ورزشی، نعیمی مسئول فنی رشته فوتبال رومیزی با اشاره به اینکه این رشته از رشته های پرطرفدار و مهیج وجذاب در سطح دنیا است، گفت: در خیلی از کشورهای دنیا، فوتبال رومیزی به عنوان یکی از رشته‌های مهم از اهمیت خاصی برخوردار است و مسابقات در سطح جهانی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

وی در خصوص سطح فنی مسابقات فوتبال رومیزی در این المپیاد گفت: سطح فنی این مسابقات بالا بود و ورزشکاران به خوبی و حرفه ای کار کردند  و اکثر برای هدایت تیم‌ها از مربیان حرفه‌ای و باتجربه‌ای استفاده کردند.

نعیمی گفت: سطح فنی مسابقات بالا بود. مسابقات از جمعه عصر آغاز شد و تا روز یکشنبه ادامه داشت.

مسئول فنی رشته فوتبال رومیزی گفت: قرار بود مسابقات فوتبال رومیزی در بخش دوبل فقط برگزار شود اما با توجه به درخواست ورزشکاران و موافقت مسئولان برگزاری المپیاد، ما در این دوره از مسابقات بخش افرادی را نیز اضافه کردیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.