دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴

افتتاح طبقه دوم ساختمان معاونت غذا و دارو دانشگاه

افتتاح طبقه دوم ساختمان معاونت غذا و دارو دانشگاه

فاز دوم ساختمان معاونت غذا و دارو با حضور رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی کردستان افتتاح شد.

دکتر سیامک واحدی رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن  ابراز خرسندی از تحویل به موقع پروژه، گفت: غذا و دارو جزو نیازهای بنیادین جامعه است و نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، دارو و تجهیزات پزشکی از اهمیت زیادی برخوردار است. توسعه ساختمان معاونت غذا و دارو کرد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کردستان در این مراسم خاطرنشان کرد: پروژه توسعه فیزیکی معاونت غذا و دارو در مساحت 450 مترمربع و با هزینه کرد بالغ بر 7میلیارد ریال که از ردیف های وزارتی و توسط سازمان غذا و دارو جذب گردیده، به اتمام رسید.

دکتر کامبیز حسن زاده افزود: این پروژه از آذر ماه 95 آغاز گردیده و در بهمن ماه سال 96 تکمیل شد.

 وی همچنین از حمایت های مادی و معنوی ریاست دانشگاه در پیشرفت پروژه و تعامل سازنده معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مدیریت منابع فیزیکی و همچنین شرکت های پیمان کاری متولی قدردانی نمود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بر انجام پروژه های عمرانی و تاثیر آن بر ارتقای سطح دانشگاه تاکید نمود و اتمام عملیات ساختمانی معاونت غذا و دارو را نتیجه تعامل بخش های مختلف دانشگاه و بخش های خصوصی دانست.

در پایان نیز معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان گزارشی از وضعیت مطالبات و پرداخت های مالی دانشگاه ارائه نمود و کارنامه موفق معاونت غذا و دارو در انجام پروژه های عمرانی و همچنین شاخص های ارزیابی عملکرد را ابراز خرسندی نمود.            

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.