دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۶

معاونت فرهنگی و دانشجویی؛

نشست هم اندیشی مسئولین تشکل ها، کانون ها، انجمن های علمی، شورای صنفی و سوئیت های فرهنگی خوابگاه ها با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه

شست هم اندیشی مسئولین تشکل ها، کانون ها، انجمن های علمی، شورای صنفی و سوئیت های فرهنگی خوابگاه ها با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه

مسئولین و نمایندگان تشکل ها و کانون های دانشجویی، شورای صنفی، انجمن های علمی و سوئیت های فرهنگی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی بابل با "دکتر مهدی پورامیر"، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه طی جلسه ای به گفتگو نشستند.

 به گزارش مفدا بابل؛ نشست هم اندیشی میان مسئولین و نمایندگان تشکل ها و کانون های دانشجویی، شورای صنفی دانشجویان، انجمن های علمی و نیز سوئیت های فرهنگی خوابگاه ها با حضور "دکتر مهدی پورامیر"، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه شنبه ۵ اسفند در "سالن فرهنگ" معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

در این نشست  که با حضور "دکتر مهدی پورامیر"، معاون فرهنگی و دانشجویی، "حمزه گیلکی بیشه"، مدیر امور دانشجویی، "دکتر زینب جهانیان"، مدیر امور فرهنگی و نیز مسئولان حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد، نمایندگان دانشجویان به ارائه پیشنهادات و مطالبات خود در حوزه های کاری مربوطه پرداختند. کمبود تخصیص بودجه جهت فعالیت های فرهنگی کانون ها و تشکل های دانشجویی، عدم وجود برد اختصاصی مربوط به انجمن های علمی و فقدان مکان مناسب جهت تمرین گروه های تئاتر و موسیقی دانشگاه از جمله محدودیت های مطرح شده از سوی نمایندگان دانشجویان در حوزه های فرهنگی، علمی و صنفی دانشگاه بود. مواردی همچون عدم هم پوشانی فعالیت های فرهنگی کانون ها و تشکل ها با توجه به تعدد آن ها، راه اندازی نشریات صوتی و الکترونیکی و برپایی اردوهای تفریحی خارج از استان نیز از پیشنهادات ارائه شده در این نشست بود.

"دکتر مهدی پورامیر" با بررسی مطالبات و پیشنهادات و ضمن قدردانی از تلاش های دانشجویان در جهت فعالیت در حوزه های کاری مربوطه گفت : همگی ما مجموعه ای تحت عنوان "دانشگاه" هستیم. بنابراین نباید دانشجو، استاد و کارمند را از هم جدا دانست؛ لذا با هماهنگی و ارتباط بیشتر و موثرتر و تداوم ارائه پیشنهادات و درخواست ها از سوی نمایندگان فرهنگی، صنفی و علمی دانشجویان، می توان موجب رفع محدودیت ها و کمبود ها و همچنین ارتقای سطح فرهنگی، علمی و رفاه دانشجویان و دانشگاه شد.

شایان ذکر است این نشست، اولین جلسه هم اندیشی مسئولین و نمایندگان تمامی تشکل ها، کانون ها، شورای صنفی و سوئیت های فرهنگی دانشگاه با حضور "دکتر مهدی پورامیر"، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.