یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۳

برگزاری مراسم تجلیل و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

برگزاری مراسم تجلیل و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

مراسم تجلیل و معارفه مدیر اموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد.

مراسم تقدیر و معارفه مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان  صبح امروز در تالار شهید رستم پور دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد.
در این مراسم از خدمات و زحمات آقایان "قربانعلی اصفهانی مدیر سابق دانشجویی و زند سلیمی سرپرست مدیر دانشجویی پس از ایشان " قدردانی و "دکتر صادق ابراهیمی به عنوان مدیر دانشجویی جدید این دانشگاه منصوب شد.
مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این مراسم ضمن ایراد سخنانی با اشاره به نقش مهم و اهمیت این جایگاه در پرورش دانشجویان در دانشگاه گفت : مدیر دانشجویی باید علاوه بر برطرف کردن نیازها و انتظارات خدماتی ، رفاهی و صنفی دانشجویان در مواجهه و تعامل با دانشجویان بایستی نگاه فرهنگی و تربیتی داشته باشد و لازمه این کار  داشتن تعریف روشنی از  نگاه به فعالیت فرهنگی است که این موضوع می‌تواند به تعالی و رشد معنوی دانشجویان منتهی شود.  
حجت الاسلام عارضی در ادامه افزود: از آنجائیکه انسان دارای دو بعد جسمانی و  روحانی است خدمات این حوزه  ، سایر امورات فرهنگی به سلامت و تعالی این دو می انجامد که مدیر امور دانشجویی می‌تواند با درایت و تدبیر و تعامل سازنده خود با دانشجویان به این اهداف نائل آید و با مسولیت  پذیری  داشتن انصاف و وجدان کاری و لحن لین در کلام و رفتار خود هر چه بیشتر دانشجویان را به خود نزدیک کند و نقاط قوت این در این خصوص در برنامه کاری خود قرار دهد 
دکتر سپهر معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز به اهمیت معاونت فرهنگی و دانشجویی نسبت به سایر قسمتهای دانشگاه اشاره و خاطرنشان کرد: تمام موفقیتهای کسب شده این معاونت مرهون زحمات بی دریغ همکاران و مدیریت‌ها و ادارات موجود در ساختار معاونت فرهنگی و دانشجویی است.
و وی عنوان کرد: همدلی همفکری و تلاش های مجدانه کارکنان هر مجموعه انسانی و یا اداری عامل موفقیت آن مجموعه است.
سپهر افزود: دانشگاه های علوم پزشکی هم مسئولیت حفظ و ارتقا سلامت مردم را برعهده دارد و از سوی دیگر آموزش دانشجویان را بعنوان ارائه دهندگان خدمات سلامت برعهده دارد که این خودوظیفه خطیری است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ادامه داد: دانشجویان پس از پذیرش در دانشگاه با توجه به تغییرات اساسی در شیوه های زندگی و دوری از کانون بی بدیل توجه و محبت خانواده ، نیازمند توجه ویژه، محبت و دلسوزی مسئولان و کارکنان محترم دانشگاه هستند.
وی افزود: معاونتهای دانشگاه مکمل همدیگر هستند و بعنوان یک سیستم نباید نگاه جزیره ای به اهداف و برنامه ها داشته باشند.
 سپهر در خصوص مدیریت امور دانشجویی اذعان داشت: این واحد با توجه به ارتباط مستقیم با دانشجویان و رفع نیازهای اساسی آنها  یکی از مهمترین و پر زحمت ترین واحدهای معاونت و بلکه دانشگاه است، لذا از بابت اینکه رییس محترم دانشگاه به این حوزه توجه و عنایت ویژه ای دارند از ایشان تشکر می کنیم و سپاسگزاریم . 
وی در انتهای سخنانش با قدردانی از زحمات و تلاش های آقای قربانعلی اصفهانی مدیر اسبق و  "آزاد زند سلیمی " سرپرست این حوزه تقدیر و تشکر نموده و از خدواند متعال برایشان سلامتی و توفیق آرزو نمود و همچنین  ابراز امیدواری کرد: جناب آقای دکتر ابراهیمی بعنوان مدیر جدید این حوزه با همکاری و همدلی همکاران حوزه معاونت و تعامل سازنده با دانشجویان گرامی بتوانند دانشگاه را در رسیدن به اهداف متعالی خود یاری و همراهی نمایند.
همچنین در انتهای این مراسم آقایان اصفهانی و زند سلیمی ضمن تشکر از کلیه همکاران عنوان نمودندکه همدلی و همراهی زمینه ساز انجام خدمات و تغییرات مثبت در حوزه دانشجویی شده است ، گزارشی از اهم فعالیت‌های صورت گرفته در دوران تصدی مدیریت خود ارائه دادند.
 "دکتر صادق ابراهیمی" مدیر جدید دانشجویی دانشگاه نیز ضمن تشکر و قدردانی از حضور شرکت کنندگان در این مراسم و قدردانی از ریس محترم دانشگاه و معاون دانشجویی و فرهنگی در سپردن این مسولیت گفت: از آنجایی که خود دانش آموخته  این دانشگاه بوده ام می دانم که رضایت و پرورش دانشجویان یک قله ای است که برای رسیدن به آن تامین نیازهای رفاهی و اساسی آنان و تعامل موثر با این عزیزان امری مهم و ضروری به نظر می رسد.
 وی در قسمت دیگری از سخنان خود ضمن تشکر از خدمات انجام گرفته در سال‌های گذشته در حوزه مدیریت امور دانشجویی برای مدیر و سرپرست سابق این حوزه آرزوی سلامت و بهروزی نمود و افزود: درخواست من از همکاران معاونت این است که با همدلی و همراهی در راستای ارتقاء و بهبود وضعیت رفاهی دانشجویان گام  برداریم تا بتوانیم در سایه عنایت خداوند متعال در انجام امور محوله موفق باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.