یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۵

توفیق خدمت یک موهبت الهی برای افراد است

اهواز

دکتر موگهی، در جلسه تکریم و معارفه معاونین فرهنگی و دانشجویی قبلی و جدید دانشگاه: توفیق خدمت یک موهبت الهی برای افراد است و همه مسئولین باید از این فرصت برای خدمتگزاری به مردمی که با وجود مشکلات پای این انقلاب و نظام ایستاده اند تلاش کنند.

به گزار ش مفدا اهواز، جلسه تکریم و معارفه معاونین فرهنگی و دانشجویی قبلی و جدید دانشگاه با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه، مدیران ستادی دانشگاه ، روسا و معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشکده ها ، مدیران و کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و دبیر شورای صنفی مرکزی دانشجویان ، یکشنبه ۶ اسفندماه  در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.
دکتر موگهی در ابتدای جلسه ضمن تشکر از ریاست دانشگاه بجهت تشکیل این جلسه وخیر مقدم به حضار و تبریک به معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، گفت: از بدو ورود  به حوزه مهم فرهنگی و دانشجویی سعی کردیم مانند گذشته سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی و پس  ازآن سیاست های دولت تدبیر و امید را در دانشگاه اجرا کنیم.
وی ادامه داد: توفیق خدمتگزاری یک موهبت الهی برای افراد است و همه مسئولین باید از این فرصت برای خدمتگزاری به مردمی که با وجود مشکلات پای این انقلاب و نظام ایستاده اند تلاش کنند.
وی با اشاره به گلایه های اخیر مردم گفت، بدون شک این گلایه ها نشات گرفته از این است که مردم احساس می کنند مسئولین صدای آنان را نمی شنوند و ناشی از عدم حضور ما مسئولین در میان مردم است . ما خدمتگزاران باید در حد توان خود این فاصله را کم کنیم و سعی کنیم همراه و در کنار مردم باشیم و با آنان سخن بگوییم.
وی گفت مخاطبین اصلی ما دانشجویان نجیب این دانشگاه بودند که در این مدت تمام تلاش خود را برای آنان انجام داده ایم و سعی کردیم در جمع دانشجویان باشیم و رابطه صمیمانه ای با آنان برقرار کنیم.
وی با اشاره به مشکلات موجود در حوزه فرهنگی کشورگفت: متاسفانه مسائل فرهنگی در کشور دچار نوعی مظلومیت است که دانشگاه ها هم از این قاعده مستثنی نیستند.

 این عضو هیئت علمی ادامه داد: ما اکنون وارثان انقلابی هستیم که برای آن خون هزاران شهید ریخته شد و حال ما می بایست ارزش های این انقلاب را به جوانان امروز انتقال دهیم که این امر با سخن گفتن به تنهایی قابل انجام نیست ، ما باید با عمل خود این ارزش ها را انتقال دهیم و خدمت صادقانه یکی ا زمهم ترین و موثرترین روشهای انتقال این ارزش ها اسلامی و انقلابی است.
وی گفت:ما اقرار می کنیم که مردم ما و جوانان دانشجوی ما لایق زندگی و رفاه بیشتراز این هستند . ما مسئولین باید منت دارمردم معتقد، نجیب و مومن این کشور باشیم که با وجود مشکلات معیشتی وفادار به ارزش های این نظام مقدس هستند.

دکتر موگهی ادامه داد احترام به دانشجویان و مشارکت آنان در تصمیم گیری ها سرلوحه کار ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی بود که استفاده از نظرات دانشجویان راه گشای مشکلات زیادی برای ما بود.
ایجاد نشاط، امید، پویایی و تحرک در حوزه دانشجویی از رویکردهای ما در طی چهارسال خدمتگزاری در حوزه فرهنگی و دانشجویی بود.
معاون سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری  در خصوص اهمیت مسائل فرهنگی گفت:وقتی مقام معظم رهبری می فرمایند مسائل و مشکلات فرهنگی خواب را از چشم من ربوده است حاکی از اهمیت و حساسیت بالای مسائل فرهنگی است که می بایست بیش از حال حاضر به آنها توجه کرد.

دکتر موگهی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر کرمی در سمت معاون فرهنگی و دانشجویی  از همه پرسنل شاغل در معاونت فرهنگی و دانشجویی از جمله مدیران، کارشناسان، نیروهای خدوم اداره های خوابگاه ها و خدمات بویژه در موضوع تعویض دیگ های آبگرم خوابگاه ها که بصورت شبانه روزی برای ایجاد ایمنی و آسایش دانشجویان تلاش کردند تشکر و قدردانی کرد و گفت امید است با تلاش و حمایت همه بخش های دانشگاه شاهد پیشرفت بیش از پیش مسائل فرهنگی و دانشجویی باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.