یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریزخواستار توجه ویژه وزارت بهداشت جهت ساخت خوابگاه پسران شد

I

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مدیرکل امور دانشجویی وزارت بهداشت در حاشیه برگزاری سومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در خزر آباد ساری دیدار کردند.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر مهدی نظری، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دیدار صمیمی با دکتر عطوف، مدیرکل امور دانشجویی وزارت بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام یافته در خوابگاه 2500 نفری دانشجویان که با توجهات ویژه دکتر صومی و اعتبارات دانشگاه ایجاد میگردد و همچنین احداث مجتمع امید و دیگر اقدامات وفعالیت های عمرانی‌ ، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز خواهان صدور مجوز ساخت خوابگاه پسران شد.
 در ادامه دکتر نظری بیان داشت : در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی تبریز 700 پروژه عمرانی در دست ساخت یا تکمیل دارد که مجتمع امید معاونت دانشجویی و فرهنگی یکی از بارزترین آنها می باشد.
وی با مثبت و رو به جلو خواندن فعالیت های انجام یافته در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تعطیلی برای دکتر صومی معنا ندارد و معاونین دکتر صومی هم همراه و همپای ایشان در نیل به اهداف می کوشند و دوندگی و پیگیری های دکتر صومی را نیز مثال زدنی است.
دکتر عطوف در پاسخ به دکتر نظری مطرح کرد: تحول در ایجاد خوابگاههای جدید نیاز مبرم به مشارکت با بخش خصوصی می باشد.
وی تشریح کرد : در حال رایزنی برای احداث خوابگاههای استاندارد با نقشه های مشترک هستیم که توسط بخش خصوصی در زمینهایی که توسط دانشگاهها اختصاص می یابد .
 وی گفت : تاپایان سال 7 میلیارد ریال بابت خرید تجهیزات و تعمیرات خوابگاهها به تبریز تخصیص داده خواهد شد.
عطوف افزود : بیست وپنج میلیارد ریال برای تکمیل خوابگاه جدیدالاحداث دختران دانشگاه علوم پزشکی تبریز اختصاص خواهد یافت.
دکتر عطوف در پایان با بیان اینکه دیدگاه خوبی نسبت به تبریز دارد گفت:  زمان جنگ سال 66 وقتی مجروح شده بودم در بیمارستان شهدا تبریز بستری شدم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.