یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۳

اعلام نتایج مسابقات دارت المپیاد ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت/مدال طلا و نقره این رشته را اهوازی‌ها تصاحب کردند

روز دوم مسابقات سومین المپیاد همگانی دانشگاههای علوم پزشکی به روایت تصویر_3 لغایت 7 اسفند ماه 1396

با پایان مسابقات دارت سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که طی روزهای پنجم و ششم اسفند ماه در مجتمع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در خزرآباد ساری برگزار شد، علی رمضانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز موفق به کسب مدال طلای این رشته شد.

به گزارش مفدا، با پایان مسابقات دارت سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که طی روزهای پنجم و ششم اسفند ماه در مجتمع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در خزرآباد ساری برگزار شد، علی رمضانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز موفق به کسب مدال طلای این رشته شد.

همچنین سبحان عمرانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مدال نقره این مسابقات در رشته دارت دست یافت و سپس هادی رستم خانی از زنجان و سید محمد جواد حسینی از مشهد مشترکا به مدال برنز این مسابقات دست یافتند.

نتایج مسابقات دارت سومین المپیاد ورزش‌های همگانی در یک نگاه

مقام نخست: علی رمضانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

مقام دوم: سبحان عمرانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

مقام سوم: مشترکا  هادی رستم خانی از زنجان و سیدمحمد جواد حسینی از مشهد

در جریان مسابقات دارت سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، ۷۷ ورزشکار از دانشگاه‌های مختلف طی روزهای شنبه و یکشنبه رقابتهای خود را برگزار کردند. ۴۳ دانشگاه علوم پزشکی در رشته دارت رقابتهای خود را انجام دادند و در مجموع ۱۷۸ بازی در طول برگزاری این المپیاد برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.