یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷

مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد

اهواز

مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، اعضا هیئت رئیسه، روسای بیمارستان ها،دانشکده ها و کارکنان حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.

به گزارش مفدا اهواز،مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، اعضا هیئت رئیسه، روسای بیمارستان ها،دانشکده ها و کارکنان حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی، یکشنبه ۶ اسفندماه در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.

دکتر ایرج نظری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این جلسه گفت: پس از تغییر دولت و تفکرات حاکم بر سیستم فرهنگی  دانشجویی، نیاز به فعالیت های بسیار زیادی بود تا بتوان جایگاه فعلی را کسب کرد.

وی تصریح کرد: حساسیت و ضرورت فعالیت های فرهنگی در جامعه و پیرو آن در دانشگاه ها بر کسی پوشیده نیست.  در طی چهار سال گذشته، با تلاش های شبانه روزی دکتر موگهی، کارشناسان و سایر ارکان دانشگاه تحولات عظیمی در حوزه فرهنگی و دانشجویی انجام گرفت و همچنین فعالیت های مهمی آغاز شده است که ان شاءالله در ادامه راه نیز باید ادامه پیدا کنند.

نظری، ضمن تشکر از زحمات چهارساله دکتر موگهی گفت: پس از شروع دوره جدید و استعفای دو باره دکتر موگهی تصمیم بر انجام این تغییر گرفته شد.

وی گفت، با توجه به سوابق، توانایی ،مسئولیت پذیری و روحیه خدمتگزاری دکتر موگهی، اکنون وی سرپرستی بیمارستان امام خمینی (ره) به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستان های استان را به عهده گرفتند که در ادامه راه برای ایشان آرزوی توفیق داریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در ادامه صحبت های خود ضمن قدردانی از دکتر کرمی، سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی به جهت پذیرفتن مسئولیت خطیر این معاونت گفت: دکتر کرمی از سوابق زیادی در حیطه دانشجویی دانشگاه برخوردار است و ان شاءالله با کمک و یاری همه ارکان دانشگاهی شاهد تداوم موفقیت ها و ادامه اقدامات موثر در حوزه معاونت فرهنگی  دانشجویی باشیم.

نظری در پایان گفت: در حال حاضر دانشگاه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و شرایط حساس و پیچیده ای دارد که قبول مسئولیت در نوع خود در این برهه زمانی ایثار و از خود گذشتگی می خواهد و وظیفه همه ماست که در این مسیر همراه و همگام دکتر موگهی و دکتر کرمی باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.