یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳

مفدا سبزوار:

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه : جشنواره های قرآنی باعث انس بیشتر کارکنان و دانشجویان با قرآن می شود .

فعالان فرهنگی /سبزوار

درراستای تقویت فعالیت های فرهنگی وقرآنی واحدهای زیر مجموعه ی دانشگاه وحضور فعال تر همراه بادرک وفهم عمیق از قرآن کریم در بیست وسومین جشنواره قرآن وعترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور(ویژه اساتید ،کارکنان ودانشجویان )

دکتر علی دلبری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در ابتدای این جلسه که  در محل سالن اجتماعات و با تلاوت آیاتی چند از کلام ا...قرآن کریم آغاز شد گفت:
جشنواره قرانی باعث انس بیشتر دانشجویان با قرآن می شود که همه ی ما بایستی به رهنمودها وفرامین واقعی آن توجه دقیق وعمیقی داشته باشیم.  
دکتر دلبری همچنین گفت: برگزاری جشنواره های قرآنی باعث می شود دانشجویان با قرآن انس بیشتری داشته باشند.
به گزارش مفدا سبزوار، جلسه توجیهی و آموزشی قرآن و عترت با حضور مسئولان و کارکنان قرآ نی  در سالن اجتماعات پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.
در ابتدای جلسه  نیز دکتر حیدری  مدیر فرهنگی ضمن قدر دانی  از تلاش های فعالان قرآنی تاکیدکردند:  امسال باید قوی تر و فعال تر وارد عمل شویم و ضمن اشاره به این که چند بارمیزبانی  این جشنواره بر عهده دانشگاه علوم پزشکی سبزوار است از تمامی واحدها درخواست کردتا همکاری و کمک های لازم را انجام دهند.
وی با یادآوری اینکه هر کس یک قدم بردارد خداوند صد قدم به سمت او می آید اظهار داشت:  جشنواره قرآنی در واقع بهانه ای برای بهتر کردن خودمان است باید هم نشینی قرآن را در خود و دوستانمان افزایش دهیم.
 دکترحیدری گفت: امیدواریم این موج قرآنی در دانشگاه فراگیر شود و شاهد بهترین های قرآنی دراین دانشگاه باشیم.
وی جذب مشارکت را اساس کار قرآن و عترت برشمرد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.