یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۲

دانشجویان ورزشکار با دعای مسئولین دانشگاه بدرقه شدند

بدرقه

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم بدرقه کاروان المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه برگزار شد.

این مراسم روز چهارشنبه دوم اسفند ماه با حضور دکتر پیری مشاور اجرایی رئیس دانشگاه و مدیر حوزه ریاست دانشگاه، دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر پورسعیداصفهانی سرپرست مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، مدیران حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، کارشناسان مجموعه مدیریت تربیت بدنی و دانشجویان اعزامی دانشگاه به سومین دوره از المیپادهای ورزش های همگانی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر پورسعیداصفهانی ضمن عرض خیر مقدم، بیان نمود: از دانشجویان عزیز بسیار تشکر می نمایم چرا که این برنامه را خودشان طراحی نمودند و به همین علت برنامه ای خاص و موفقیت آمیز است. وی گفت: امیدوارم که آغاز دوره مدیریتی بنده با موفقیت شما عزیزان در این دوره از المپیاد، همراه باشد. مدیر تربیت بدنی دانشگاه در خاتمه سخنان خود، برای دانشجویان اعزامی به این دوره از المپیاد، آرزوی افتخارات بسیار نمود.

در ادامه این مراسم معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اذعان داشت: از همه بزرگوارانی که برای این برنامه زحمت کشیده اند، کمال تشکر را دارم و به همه مسئولین که در این برنامه حضور دارند خیرمقدم عرض می نمایم. دکتر کدخدازاده اظهار داشت: از این که در این مراسم، دانشجویی ورزشکار به تلاوت قرآن کریم پرداخت، بسیار برای بنده با ارزش بود. وی در همین راستا افزود: از این که در بین نخبگان دانشگاه ما کسانی هستند که در کنار ورزش اهل معنویات نیز هستند، بزرگ ترین موفقیت برای ماست، چرا که این مسئله نشان دهنده این مطلب است که دانشجویان ما به همه ابعاد شخصیتی خودشان توجه ویژه دارند. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در ادامه سخنان خود بیان نمود: امیدوارم با گسترش فعالیت های ورزشی و ایجاد انجمن ورزشی در دانشگاه شاهد روحیه پر شور و نشاط در بین دانشجویان باشیم. دکتر کدخدازاده در خاتمه سخنان خود ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان اعزامی در این دوره از المپیاد، خاطرنشان ساخت: انشاءا... به سلامتی بروید و برگردید، دوره مسابقات خوبی را به خوشی بگذرانید چرا که این مسئله از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

در بخش دیگری از این مراسم دکتر پیری اظهار داشت: امورز برای بنده روز باسعادتی بود به این دلیل که در جمع دانشجویان بودم. وی گفت: بنده نیز به نوبه خودم از صوت زیبای دانشجوی ورزشی که به قرائت قرآن پرداختند، لذت بردم و امیدوارم که در کنار ورزش، معنویات نیز ارتقاء یابد. مدیر اجرایی حوزه ریاست دانشگاه تأکید نمود: انشاء دست پر برگردید و در همه مدارج علمی، ورزشی و معنوی موفق و پیروز باشید.

گفتنی است در این مراسم دانشجویان به صورت نمادین اقدام به معرفی رشته های ورزشی خود نمودند.

همچنین در بخش دیگری از این مراسم مسابقه دارت زنی ویژه مسئولین دانشگاه برگزار شد که نوری رئیس مرکز مشاوره دانشجویان دانشگاه، در این مسابقه حائز رتبه اول و هدیه ای نیز به رسم یادبود از طرف مدیر تربیت بدنی دانشگاه به وی اهداء گردید.

لازم به ذکر است در خاتمه این مراسم کاروان دانشجویان اعزامی دانشگاه به سومین دوره المپیادهای ورزش های همگانی توسط مسئولین دانشگاه با اهدای شاخه گل، بدرقه شدند.

گفتنی است این دوره از المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در 10 رشته ورزشی طی روزهای سوم تا هفتم اسفندماه در خزرآباد ساری برگزار می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.