دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷

برگزاری کارگاه آشنایی با المپیاد علمی دانشجویان کشور

برگزاری کارگاه آشنایی با المپیاد علمی دانشجویان کشور

کارگاه آمادگی و آشنایی دانشجویان با المپیاد علمی دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا کردستان دکتر زارع زاده مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه از آمادگی و برنامه ریزی دقیق  دانشگاه برای آماده سازی، برگزاری کلاس ها و پتانسیل بالای اساتید و دانشجویان دانشگاه برای ورود و موفقیت در  المپیاد علمی دانشجویی خبر داد و گفت: دانشجویان باید بر اساس علاقه خود در یکی از حیطه ها شرکت کنند.
وی افزود: شرکت در المپیاد موجب توانمندی علمی، کسب تجربه، افزایش تفکر علمی ونقادانه و نشاط علمی می شود که همگی در آینده مفید واقع خواهد شد.
دکتر زارع زاده از آمادگی کامل مرکز توسعه و وجود اساتید توانمند و مجرب در کلیه حیطه ها برای توانمندسازی دانشجویان خبر دارد و بیان کرد: وجود گروه آموزش پزشکی منحصر به فرد در کلان منطقه برای المپیاد یک مزیت محسوب می شود.
در ادامه آقایان مهندس قهرمانی مسئول استعداد های درخشان مرکز و دکتر فرجی سخنرانی داشتند و در مورد حیطه ها و نحوه آزمون ها و سهمیه مناطق دانشجویان را آگاه نمودند و نیز دانشجویان شرکت کننده با سوال و جواب در کارگاه حضور فعال داشتند.
در این کارگاه آقایان دکتر شفیعیان در مورد حیطه آموزش پزشکی و دکتر رحمت اله ایری از مدال آورندگان المپیاد قبلی در مورد تجارب المپیاد صحبت کردند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.