دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵

با حضور ایت الله ملکوتی

همایش گفتمان انقلاب اسلامی برگزارشد

سراب

همایش گفتمان انقلاب اسلامی با حضور ایت الله ملکوتی نماینده مجلس خبرگان و با مشارکت رادیو انقلاب مرکز تبریز در دانشکده علوم پزشکی سراب برگزارشد.

به گزارش مفدا سراب،در فجر فاطمی و گرامیداشت انقلاب اسلامی 57 همایش یک روزه تبیین گفتمان انقلاب اسلامی به همت دانشکده علوم پزشکی سراب و با مشارکت رادیو انقلاب مرکز تبریز در سالن اجتماعات برگزارشد.

در این همایش که برنامه های مختلف فرهنگی و هنری از طرف گروههای دانش اموزی و دانشجویی اجراشد،ایت الله هادی ملکوتی نماینده مجلس خبرگان رهبری پیروزی و بقای  انقلاب اسلامی را مرهون رشادت ها و فداکاری های عامه مردم عنوان کرد و گفت:مردم با برافکندن رژیم استبدادی و وابسته به استعمار شاهنشاهی شالوده نظامی مبتنی بر رای و نظر جمعی را پایه ریزی کردند.

وی تاکید کرد:مجلس و دولت های فرمایشی پهلوی زبانزد عام و خاص بود درحالی که اکنون همه مسئولان کشور با رای مستقیم و غیرمستقیم مردم انتخاب می شوند و نظام انتخاباتی کشور از سلامت برخوارداراست و کسی در هرمقام و منسبی نمی تواند در ارای مردم دست اندازی کند.

در این همایش فرماندار سراب به تشریح دستاوردهای دولت در طول سال های اخیر در منطقه پرداخت و خدمات انجام یافته را در حوزه های مختلف یاداورشد.

بدرشکوهی انقلاب اسلامی را محصول تفکر و اراده عموم ملت عنوان کرد و بر تداوم خدمترسانی به مردم به ویژه محرومان تاکید کرد.

دکتر علیرضا ابهری رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب در این همایش وقوع انقلاب اسلامی را محصول نارضایتی عمومی از عملکرد رژیم طاغوت عنوان کرد و گفتک نسل های جدید باید به مطالعه اسناد و مدارک تاریخی آن دوران همت کند تا در این وانفسای جنگ نرم واقعیت ها دگرگون جلوه نکند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.