دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳

جلسه اعضای شورای مرکزی کانون خیریه بچه‌های آسمان با سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی پیرامون مشکلات کانون خیریه بچه‌های آسمان

image.jpeg

این جلسه ظهر شنبه بیست و یکم بهمن ماه سال جاری با حضور اعضای شورای مرکزی کانون خیریه بچه‌های آسمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و دکتر ناصری سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی وخانم حسین‌زاده کارشناس کانون‌های فرهنگی دانشگاه برگزار شد

در ابتدا دکتر ناصری با تشکر از حضور تمامی اعضای حاضر در جلسه، به گرامیداشت دهه مبارکه فجر پرداختند و یاد و نام شهیدان راه جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند. سپس به فعالیت‌های صورت گرفته در این دهه پرداختند.

در ادامه ذبیح الله محقق دبیر کانون بچه‌های آسمان دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از دکتر ناصری سرپرست محترم فرهنگی دانشجویی دانشگاه و سرکار خانم حسین‌زاده جهت اختصاص و برگزاری جلسه سپس  اعضای شورای مرکزی حاضر در جلسه را معرفی  نمودند و همچنین گریزی به پیشینه و فعالیت‌های صورت گرفته کانون پرداختند. وی نیز خاطر نشان کرد که کانون خیریه بچه‌های آسمان با سابقه‌ای نسبتا بسیار طولانی در کشور از باسابقه‌ترین کانون‌های خیریه در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است که تلاش تمامی اعضای شورای مرکزی این کانون انجام امور خداپسندانه با بهترین کیفیت و بالاترین بازده در چارچوب و موازین شرعی و اخلاقی می‌باشد. محقق همچنین به مشکلات موجود پیش روی کانون خیریه بچه‌های آسمان نیز اشاره کرد و خواستار اصلاح و حمایت‌های بیشتر مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی و شخص دکتر ناصری شد. از دیگر خواسته‌های وی می‌توان به اختصاص امکانات به کتابخانه تازه تاسیس کانون خیریه بچه‌های آسمان، تعریف و تعیین روند مشخص و منطقی جهت جلوگیری از موازی کاری با سایر کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی، ایجاد و افتتاح حساب با نام کانون خیریه بچه‌های آسمان اشاره کرد.

محقق در ادامه به تشریح برنامه‌های آتی کانون خیریه بچه‌های آسمان پرداخت : برنامه برگزاری جشن احسان و نیکوکاری در اسفندماه سال جاری به همراه برگزاری بازارچه خیریه در سطح دانشگاه و بیمارستان‌های آموزشی شهرستان بیرجند، بازدید از سرای سالمندان خانم و آقا، برگزاری و پخش فیلم، برگزاری روزه و جمع‌آوری البسه و کتب اهدایی دانشجویان به کانون خیریه بچه‌های آسمان اشاره کرد. محقق همچنین از مجموعه فرهنگی دانشجویی خصوصا سرکار خانم حسین‌زاده به علت زحمات فراوان ایشان برای امور کانون خیریه تشکر  قدردانی نمودند.

در انتها دکتر ناصری ضمن توضیحات در خصوص مشکلات و امور مربوط به تمامی کانون‌ها خصوصا کانون خیریه بچه‌های آسمان پیشنهاداتی در جهت کمتر شدن مشکلات و رفع نواقص احتمالی امور  مربوط به کانون خیریه دادند. همچنین ایشان قول حمایت، همکاری و اصلاح برخی روندهای طولانی را در امور مربوط به این کانون را دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.