دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰

به گزارش مفدا - جهرم

راهپیمایی ۲۲بهمن ماه در شهرستان جهرم پر شور و افتخار برگزارشد

دانشگاه علوم پزشکی جهرم

راهپیمایی ۲۲بهمن ماه  در شهرستان جهرم پر شور و افتخار برگزارشد

راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن ماه ۹۶ در شهرستان جهرم نیز همانند دیگر شهرهای ایران پر شور و هیجان برگزار شد .

به گزارش مفدا -  جهرم :راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن ماه ۹۶ در شهرستان جهرم نیز همانند دیگر شهرهای ایران پر شور و هیجان برگزار شد.

مردم جهرم با حضور پر شور خود از تمامی سنین و از هر قشر و از هر صنفی در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه اقتدار خود را به همگان نشان دادند  .

این راهپیمایی از میدان معلم شروع،   و  تا محل پارکینگ ادامه یافت. مردم با حضور پر رنگ مردم در کنار مسئولین  شعار های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل  ، استقلال حکومت خود را یاد آور شدند. و به گوش همگان رساندند که رهبری هیچ گاه تنها نخواهد ماند  .

در پایان راهپیمایی، محمد رضا رضایی  کوچی نماینده ی شهرستان شهید پرور جهرم در مجلس شورای اسلامی، به سخنرانی پرداخت،

وی در سخنان خود  گفت  : دشمن از ثبات انقلاب اسلامی نگران است و لازم است آمادگی خود را  در برابر هجمه دشمنان در عرصه های مختلف  حفظ کنیم.

وی در ادامه افزود  :  انقلاب ما در طول این ۴۰ سال تکامل پیدا کرده  و مانند درخت تنومندی شده است که ریشه های استوار آن  در دل مردم پا برجا شده و در طول زمان  بر برگ های خود  افزوده  است.

در این راهپیمایی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم و تعدادی از کارکنان دانشگاه  حضور داشتند که این خود نشان از اقتدار انقلاب اسلامی ایران  در اقشار و اصناف مختلف مردم خواهد بود  .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.