دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت خبر داد:

اجاره‌بهای خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کاهش یافت

دکتر فراهانی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت از بازگشت نرخ اجاره‌بهای خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی به قیمت سال گذشته البته با احتساب افزایش حدود ۱۵درصد خبر داد.

به گزارش مفدا؛ معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت از بازگشت نرخ اجاره‌بهای خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی به قیمت سال گذشته البته با احتساب افزایش حدود ۱۵درصد خبر داد.

دکتر محمدرضا فراهانی در بخشی از نشست فعالان رسانه‌ای شعب دانشگاهی «مفدا» که در وزارت بهداشت برگزار شد، با اعلام این خبر افزود: رتبه‌بندی و آنالیز خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام شده است و نتایج آن در آینده نزدیک اعلام می‌شود.

وی با اشاره به تقاضای دانشجویان از ابتدای سال تحصیلی جاری مبنی بر تجدیدنظر در اجاره‌بهای خوابگاه‌های دانشجویی افزود:  این تعرفه که از ابتدای امسال به دلایل گوناگون افزایش زیادی پیدا کرده بود، به قیمت‌های سال گذشته با احتساب حدود ۱۵ درصد افزایش به نسبت سال قبل تغییر کرد.

گفتنی است امسال افزایش بهای خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور توسط صندوق رفاه دانشجویان افزایش زیادی یافته بود که اعتراضات دانشجویی زیادی را در پی‌ داشت. پس از آن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت قول داده بود که این افزایش بها اجاره بها تعدیل خواهد شد که با اعلام امروز دکتر فراهانی اجاره بهای خوابگاه در ترم گذشته و ترم آتی بر مبنای قیمت سال گذشته اصلاح می‌شود.

انتهای پیام/ پردیس آقاکریمی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.