دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰

سرپرست فنی پنجمین دوره مسابقات فوتسال وزارت بهداشت:

سطح فنی این دوره از رقابتها مطلوب بود/ ۳۶۶ گل طی ۹۲ بازی از خط دروازه‌ها گذشت

علی دیرنده

سرپرست فنی پنجمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور سطح کیفی این دوره از رقابتها را مطلوب و رضایت بخش توصیف کرد و گفت: در این دوره از مسابقات با برگزاری ۹۲ بازی، ۳۶۶ توپ از خط دروازه‌ها گذشت.

به گزارش مفدا، سرپرست فنی پنجمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور سطح کیفی این دوره از رقابتها را مطلوب و رضایت بخش توصیف کرد و گفت: در این دوره از مسابقات با برگزاری ۹۲ بازی، ۳۶۶ توپ از خط دروازه‌ها گذشت. ضمن اینکه ابوالفضل قنبری بازیکن تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با ۱۱ گل زده، به عنوان آقای گل این دوره از مسابقات شناخته شد.

علی دیرنده دبیر انجمن فوتبال وزارت بهداشت با بیان این خبر افزود: این دوره ها از رقابتها با حضور ۵۲ تیم در قالب ۱۲ گروه ۳تیمی و ۴ گروه ۴ تیمی از روز جمعه ۱۳ بهمن‌ماه به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد که در نهایت  باقهرمانی دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله در روز  جمعه ۲۰ بهمن‌ماه به  پایان رسید و دانشگاه‌های علوم پزشکی ارتش، لرستان و هرمزگان به عناوین دوم تا چهارم دست یافتند.

وی با بیان اینکه در این مسابقات ۳۶۶ گل طی ۹۲ بازی زده شد، اظهار کرد: داوران در این دوره از مسابقات ۱۶۱ کارت زرد و سه کارت قرمز به بازیکنان خاطی نشان دادند.
دبیر انجمن فوتبال بهداشت اضافه کرد: بنا به پیشنهاد دوستان در فدراسیون فوتبال مبنی بر اختصاص یک سهمیه به وزارت بهداشت و دانشجویان علوم پزشکی جهت شرکت در یکی از لیگ‌های کشوری فوتسال، انجمن فوتبال تصمیم گرفت با نظر اعضای انجمن و کمیته فنی مسابقات، دانشجویان برتر را به منظور عضویت در این تیم انتخاب تا در صورت قطعی شدن سهمیه لیگ و موافقت مسئولان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت متبوع به عنوان تیم منتخب فوتسال دانشجویان علوم پزشکی کشور در این مسابقات شرکت کنند.

دیرنده باتوجه به حضور ۵۲ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی در مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت و با عنایت به اینکه بعضی از این دانشکده‌ها نوپا هستند و تعداد دانشجوی اندکی دارند، سطح کیفی این مسابقات را  رضایت بخش توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد: سال به سال به کیفیت مسابقات افزوده شود.

سرپرست فنی مسابقات گفت: از نکات بارز مسابقات امسال، شرکت بدون محدودیت همه دانشگاه‌ها در بازیها بود که زمینه را برای حضور همه فراهم کرد و این شانس را به همه دانشگاه‌های مناطق دهگانه داد که حتی با حضور چند تیم قوی در منطقه، بتوانند بدون محدودیت در مسابقات شرکت کنند.

وی گفت: بر خود لازم می‌دانم از دوستان خوبم در انجمن فوتبال آقایان رحیم زمانی، ایمانی،دائمی، قلی زاده و آج قلی، دکترعطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت به دلیل حمایت‌هایشان، مهدی مقدم منش رئیس تربیت بدنی وزارت بهداشت و  تمامی عوامل برگزاری مسابقات به ویژه حسینی مدیر اجرایی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و همکاران ایشان آقایان سلگی و رستمی و همچنین آقای ده آبادی خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت - مفدا- به خاطر پوشش خوب مسابقات، کمیته داوران فدراسیون بویژه  آقایان اصفهانیان رئیس کمیته داوران و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، سهرابی داور بین‌المللی و مسئول داوران فوتسال فدراسیون، ناظران داوری و نمایندگان فدراسیون آقایان رجبلو، غفاری، بهروش و داوران محترم، ورزشکاران، مربیان، سرپرستان محترم که برخی از آنان از مدیران عزیز تربیت بدنی بودند و همچنین مدیر و کارکنان مجتمع فرهنگی- ورزشی صندوق رفاه دانشجویان و... تقدیر و تشکر وافر داشته باشم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.