یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت یوم الله بیست و دوم بهمن

۲۲ بهمن

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیانیه ای را صادر کرد.

باسمه تعالی

انقلاب اسلامی مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ مردم جهان اسلام به پرچم داری حضرت حجت -ارواحنا فداه- است.

امام خمینی رضوان الله تعالی علیه - ۲ فروردین ۱۳۶۸

با فرا رسیدن بیست و دوم بهمن امسال، انقلاب اسلامی ملت ایران وارد چهلمین سال از حیات خود می شود. انقلاب موجودی‌ست زنده که دائما به پویش و حرکت خود در مسیر تاریخ ادامه می‌دهد.

ملت بزرگ ایران در مقاطع مختلف تاریخ، ثابت کرد که از هیچ کوششی جهت حفاظت از این درخت بالنده و ثمراتش دریغ نمی‌کند، حتی اگر لازم باشد آن را با خون پاک ترین جوانان خود آبیاری کند. استقلال سیاسی، رهایی از سلطه ی مطلق استکبار خارجی و استبداد داخلی، برپایی و استمرار نظام مردم سالار دینی، کسب توانایی دفاع قاطع از حقوق و منافع ملت در برابر اراده های سلطه طلبانه و تمام دستاوردهای مادی و معنوی انقلاب اسلامی از سرنگونی رژیم نامشروع و وابسته ی پهلوی تاکنون، همگی مرهون فداکاری های ملتی‌ست که در تمام بزنگاه های تاریخی، چشم به دهان امام خود دوخت و بدخواهان را روسیاه کرد.

حضور مجدد ملت ایران در تظاهرات یوم الله ۲۲ بهمن که به حول قوه ی الهی پرشورتر از هر سال برگزار خواهد شد، نشانه ی ادامه ی حرکت پرشکوه انقلاب اسلامی در بستر تاریخ است. میدانیم که این حضور مردم هرگز به معنای رضایتمندی مطلق آنان از عملکرد مسئولین اجرایی کشور نخواهد بود. به ویژه در شرایطی که بی توجهی و سستی مدیران فعلی کشور در اجرای الگوی اقتصاد مقاومتی، که تنها نسخه برای درمان دردهای معیشتی جامعه ی ماست، فشار اقتصادی و به دنبال آن گله مندی مردم را پررنگ‌تر کرده است.

مردم می‌آیند چون هم چنان به اهداف اصیل انقلاب باور دارند و اراده کرده اند که در همین مسیر، از سد مشکلات مقطع فعلی نیز بگذرند. مسیری که تا رسیدن  به اهداف بلندی همچون اقامه و گسترش عدالت اجتماعی، به زانو در آوردن مستکبرین، آزادی تمام محرومین و مستضعفین جهان از چنگال استکبار و برپایی تمدن جهانی اسلام ادامه خواهد یافت و پرچم را به دست صاحب اصلی خود، حضرت ولی عصر (عج)، خواهد رساند، ان شاء الله.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.