سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵

دانشجویان نگران نباشند....

تخلیه کامل خوابگاه حضرت ولی عصر(عج) به دلیل آتش سوزی ساختمان مقابل

آتشسوزی

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: آتش‌سوزی ساختمان وزارت نیرو، که در مقابل خوابگاه حضرت ولی عصر(عج) دانشگاه قرار دارد، از غروب روز گذشته، شانزدهم بهمن ماه آغاز شده بود، هنوز ادامه دارد.

دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در خصوص وضعیت دانشجویان ساکن در خوابگاه ولی عصر(عج) دانشگاه و همجواری خوابگاه با محل وقوع آتش‌سوزی سازمان وزارت نیرو در خیابان ولی عصر(عج) گفت: خوابگاه ولی عصر(عج) یکی از ۱۴ خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با گنجایش ۳۰۰ نفر است. وی افزود: شب گذشته (۱۶ بهمن ماه) ۱۵۰ نفر از دانشجویان در خوابگاه ساکن بودند که ساعت ۳ بامداد با همکاری مدیریت دانشجویی، حراست و سایر ارگان‌های مربوطه، تمامی دانشجویان از خوابگاه تخلیه و در سایر خوابگاه‌های دانشگاه اسکان داده شدند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گفت: در ساعات اولیه امروز صبح، کمیته بحران را در دانشگاه تشکیل دادیم و لوازم و تجهیزاتی که دانشجویان نیاز داشتند را در اختیار آن ها قرار داده و اکنون دانشجویان را ساماندهی کرده‌ایم.

دکتر کدخدازاده افزود: پیش از ظهر امروز با توجه به اهمیت موضوع بازدیدی از محل حادثه صورت گرفت و تعاملاتی با مسئولین ذیربط جهت افزایش هماهنگی صورت گرفت.

وی اذعان داشت: با توجه به این که در تعطیلات بین دو ترم تحصیلی به سر می‌بریم، از سایر دانشجویان ساکن این خوابگاه می خواهیم در صورتی که در شهرستان حضور دارند، به تهران مراجعه نکنند و آن هایی که شهرستان هستند، تا زمان شروع ترم، به شهر خود بازگردند و سایر افراد نیز در سایر خوابگاه‌ها اسکان یابند.

دکتر کدخدازاده تأکید کرد: به دستور مقامات انتظامی و محدودیت تردد اعمال شده در منطقه و همچنین به منظور این که مزاحمتی برای نیروهای آتش‌نشانی در خدمت‌رسانی به این حادثه رخ ندهد، ما به آن خوابگاه مراجعه نخواهیم داشت و از کلیه دانشجویان این خوابگاه می خواهیم که از مراجعه حضوری به خوابگاه جداً خودداری کنند.

دکتر کدخدازاده در خاتمه اظهار داشت: از تمامی دانشجویان عزیز می خواهیم، جهت هماهنگی اسکان و پیگیری موارد ضروری با شماره تلفن های ۲۲۴۳۹۸۳۲ ۰۹۱۲۴۹۵۹۶۹۲ تماس حاصل نموده و اطلاعیه های این کمیته را تنها از کانال اطلاع رسانی معاونت به نشانی @mefda_sbmu دریافت نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.