چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۱

آغاز ثبت‌نام بیست و پنجمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

دانشجوی نمونه

دبیر اجرائی جشنواره دانشجوی نمونه، از آغاز ثبت‌نام دانشجویان متقاضی شرکت در جشنواره دانشجوی نمونه از ابتدای آبان ماه سال جاری خبر داد.

دکتر حسام الدین علامه مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی و دبیر اجرائی جشنواره دانشجوی نمونه در گفت‌وگو با مفدا، از آغاز ثبت‌نام دانشجویان متقاضی شرکت در جشنواره دانشجوی نمونه از ابتدای آبان ماه سال جاری خبر داد.

وی ضمن اعلام این خبر، به تغییرات در نحوه ثبت‌نام دانشجویان متقاضی اشاره نمود و تصریح کرد که از امسال تمامی مراحل ثبت‌نام و ارسال مدارک از طریق سامانه و به آدرس nemooneh@saorg.ir صورت می‌پذیرد و به هیچ عنوان فیزیک مدارک اخذ و  بررسی نخواهد شد.

 علامه همچنین با اشاره به اصلاحیات صورت گرفته در آئین نامه؛ گفت "اصلاحات جزئی در نحوه امتیاز دهی به برخی آیتم ها صورت گرفته که طی چند روز آینده اعلام می‌گردد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که در سال جاری با توجه به تغییرات مثبت صورت گرفته جهت تسهیل فرایند شرکت دانشجویان در جشنواره دانشجوی نمونه و همکاری خوب وزارت علوم و وزارت بهداشت در این زمینه، شاهد افزایش تعداد متقاضیان و به تبع آن ارتقای کیفی جشنواره دانشجوی نمونه باشیم. 

دبیر اجرائی جشنواره دانشجوی نمونه در پایان گفت؛ با توجه به اینکه در سال جاری  و در «برنامه عملیاتی مشترک با دانشگاه‌ها» لزوم برپائی و اجرای مرحله دانشگاهی جشنواره دانشجوی نمونه دیده شده است؛ انشالله بادر نظر گرفتن معیارهای سه گانه فرهنگی، پژوهشی و آموزشی در پنج مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای حرفه‌ای، دکترای تخصصی(ph.D) و دکترای تخصصی بالینی؛ برترین دانشجویان انتخاب خواهند شد و در نهایت دانشگاه‌ها مورد پایش و رتبه‌بندی قرار می‌گیرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.