چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴

مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت از اماکن رفاهی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بازدید کرد

بازدید نژادجواد از اهواز 88%

دکتر جلال نژاد جواد مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت روز گذشته 27 مهرماه در سفری به استان خوزستان از اماکن رفاهی دانشجویان از جمله خوابگاه‌ها و سلف سرویس غذا در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بازدید کرد. وی طی این بازدید از اماکن رفاهی، با دانشجویان به گفتگو پرداخت و نظرات و مطالبات آنان را جویا شد.

به گزارش مفدا، مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در این بازدید، وضعیت رفاهی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز را مثبت ارزیابی کرد و گفت: توجه به مشکلات دانشجویان در دانشگاه، نظارت بر بخش دانشجویی شامل خوابگاه‌ها، سلف سرویس، تربیت بدنی، رفاهی و مشاوره و همچنین بررسی اقدامات دانشگاه در قالب اجرای برنامه‌های عملیاتی و رفع کمبودهای احتمالی از جمله اهداف این سفر بوده است.

وی با ذکر این نکته که بازدید از دانشگاه بزرگی مثل اهواز با جمعیت 7 هزار و 500 نفر دانشجو بسیار ضروری بود، خاطر نشان کرد: در این دانشگاه اقدامات نسبتا خوبی انجام شده و پیشرفت‌های چشمگیری در وضعیت رفاهی دانشجویان ایجاد شده است. مشکلاتی هم که دانشجویان مطرح کردند تقریبا مشکلات مشابهی با بقیه خوابگاه‌های کشور است اما وضعیت عمومی خوابگاه‌ها مناسب است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.