سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹

آسیب‌شناسی و ضرورت هم‌اندیشی حسن ختام دوره توانمندسازی مسوولان فرهنگی

چهارمین دوره توسعه مهارت‌ها و توانمندی های مدیران فرهنگی و کارشناسان قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی

چهارمین دوره تخصصی توسعه مهارت‌ها و توانمندی‌های مدیران فرهنگی و کارشناسان قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی پس از سه روز برگزاری برنامه‌های متنوع در خزرآباد ساری به کار خود پایان داد.

به گزارش مفدا، این دوره تخصصی با حضور تعدادی از مدیران فرهنگی و کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و جمعی از مدیران فرهنگی و کارشناسان قرآنی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی از هشتم بهمن‌ماه به مدت سه روز در مجتمع فرهنگی صندوق رفاه دانشجویان در خزرآباد ساری برگزار شد و شرکت‌کنندگان با حضور در کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی ضمن طرح و بررسی چالش‌ها و مسائل فرهنگی در دانشگاههای علوم پزشکی به هم‌اندیشی و تبادل نظرات و تجربیات در این حوزه‌ها پرداختند.

امیر للگانی در بخشی از برنامه‌های روز آخر این دوره تخصصی، با اشاره به چالش‌ها و تهدیدهای حوزه فرهنگی بر ضرورت توجه بیشتر به هم‌اندیشی در این حوزه تاکید کرد.


وی با بیان اینکه، هم‌اکنون در حوزه مطالعات فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت پیمایش‌ها و پژوهش‌های خوبی در دست انجام است که نتایج آن کمک شایانی به برنامه ریزی در این حوزه می‌کند، گفت: تغییر جهت در حوزه فرهنگی باید مبتنی بر نقشه راه باشد.

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد، با کمک پژوهش‌ها و پیمایش‌هایی که در اداره مطالعات فرهنگی این وزارت خانه در دست انجام است، می‌توان نتایج برنامه ریزی‌ها و فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاههای علوم پزشکی را با دقت بیشتری مشاهده، تجزیه و تحلیل کرد.
وی سخنان خود را با تاکید بر حمایت مدیران فرهنگی از فعالیت‌های داوطلبانه دانشجویان و ایجاد انگیزه‌های واقعی در این حوزه به پایان برد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.