سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰

آیین نامه داوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ابلاغ شد

آ‎غاز ثبت نام بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

همزمان با آغاز ثبت نام بیست و سومین دوره جشنواره قرآن، عترت وزارت بهداشت ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، آیین‌نامه داوری بخش آوایی این دوره از جشنواره آماده و به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شد.

همزمان با آغاز ثبت نام بیست و سومین دوره جشنواره قرآن، عترت وزارت بهداشت ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، آیین‌نامه داوری بخش آوایی این دوره از جشنواره آماده و به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شد.

در بخشی از متن این آیین نامه، به کلیات آیین نامه بیست و سومین دوره جشنواره قرآن، عترت وزارت بهداشت اشاره شده است و همچنین به تفکیک رشته‌های مختلف بخش آوایی، مقررات و آیین نامه نحوه داوری این رشته‌ها به صورت کامل توضیح داده شده است.

مقررات و آیین نامه‌های بخش داوری رشته‌های قرائت( تحقیق)، قرائت( ترتیل)، رشته حفظ قرآن کریم، رشته اذان، دعا و مناجات خوانی، رشته همخوانی و تواشیح از بخش آوایی بیست و دومین دوره جشنواره وزارت بهداشت ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به صورت کامل در قالب این آیین نامه به رشته تحریر درآمده است و مخاطبان و شرکت کنندگان این جشنواره می‌توانند با مطالعه کامل این آیین نامه، با مقررات ، ضوابط وچگونگی نحوه داوری رشته‌های مختلف آشنایی پیدا کنند.

مرحله نهایی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت تابستان سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد. این جشنواره با حضور دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه ها برگزار می‌شود.

مرحله نهایی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت در سال ۹۷ با موضوعات (قرائت تحقیق، ترتیل و حفظ قرآن کریم،اذان و تواشیخ مناجات خوانی،ترجمه خوانی،دعا- ابتهال، نرم افزار و اپلیکیشین،شبکه‌های مجازی، خوشنویسی، فیلم کوتاه، معرق و منبت کاری-شعر ، فیلم نامه نویسی ونمایشنامه نویسی، داستان نویسی، نقاشی و طراحی، عکاسی-تذهیب کاری، طراحی پوستر، دکلمه خوانی، کتابخوانی، مقاله ، پژوهش، نقد و تلخیص کتاب به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد.

برای دریافت آیین نامه داوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.