سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰

بخشی از اعتبارات فرهنگی وزارتخانه‌های علوم و بهداشت با صلاح‌دید وزرای مربوطه به راهیان نور اختصاص یافت

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی کشور گفت: به دلیل اهمیت بالای موضوع سفرهای راهیان‌نور اجازه اختصاص بخشی از اعتبارات فرهنگی وزارتخانه‌های علوم و بهداشت به اردوی راهیان‌نور دانشجویی داده شد.

به گزارش مفدا، علی بهرامی مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی کشور گفت: برای بهتر برگزار شدن اردوی راهیان‌نور دانشجویی، پیشنهاد دادیم ردیف بودجه‌ای فرعی از اعتبارات فرهنگی وزارتخانه‌های علوم و بهداشت برای اختصاص به این اردو تعریف شود که به امضای محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی رسیده است.
وی ادامه داد: طی صحبتی که با وزیر علوم داشتیم، گویا در آخرین جلسه‌ای که در کمیسیون آموزش بود قرار بر این شد که ردیف راهیان نور را در جدول بیاورند.
بهرامی افزود: امیدواریم مجلس نسبت به تعریف ردیف فرعی راهیان‌نور دانشجویی اقدامات لازم را انجام دهد تا راهیان‌نور از این نابسامانی مالی و اعتباری خارج شود.
به گزارش دانشجو، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز  ضمن تایید ارائه این پیشنهاد از سوی وزیر علوم در کمیسیون آموزش مجلس، خاطرنشان کرد: به دلیل اهمیت بالای این موضوع، اجازه اختصاص بخشی از اعتبارات فرهنگی وزارتخانه‌های علوم و بهداشت به اردوی راهیان‌نور دانشجویی داده شد، تا از این پس وزرای مربوطه قسمتی از اعتبارات خود را بر حسب صلاح‌دید به این امر اختصاص دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.