سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۹

اطلاعیه معاونت آموزشی؛

قابل توجه دانشجویان شهریه پرداز

اطلاعیه
بسمه تعالی

قابل توجه دانشجویان عزیز شهریه پرداز
1-باطلاع می رساند برای انتخاب واحد نیمسال جدید بایستی مبلغ بدهی قبلی و شهریه ثابت خود که هم اکنون در صفحه وب آموزشی خود قابل مشاهده می باشد را بصورت آنلاین صرفا از طریق درگاه پرداخت اینترنتی (از قسمت پرداخت آنلاین شهریه موجود در گزینه مالی صفحه سما هر دانشجو) قبل از شروع انتخاب واحد پرداخت نموده تا در تاریخ 10/11/96 الی 13/11/96 وارد صفحه انتخاب شود .
2- سقف بدهی برای دانشجویان تعریف نشده و چنانچه دانشجو بدهی قبلی و شهریه ثابت نیمسال دوم را پرداخت نماید ، بدون هیچ محدودیتی می تواند دروس مورد نظر خود را انتخاب نماید.
3-پس از انتخاب واحد طبق جدول زیر دانشجو جهت تسویه حساب شهریه متغیر به امور مالی معاونت آموزشی دانشگاه مراجعه و به نحو مقتضی اقدام نماید.

وروردی (تمامی رشته ها) تاریخ و روز مراجعه
87 الی 90 23بهمن – روز دوشنبه
91 و 92 24بهمن – روز سه شنبه
93و94 25بهمن – روز چهارشنبه
95و96 26بهمن – روز پنجشنبه
تحصیلات تکمیلی(تمامی ورودی ها) 28بهمن – روز شنبه

 
4-در صورتی که  در تاریخ های اشاره شده برای تسویه حساب اقدام ننماید ، انتخاب واحد دانشجو بصورت اتوماتیک غیر فعال شده و وارد صفحه حذف و اضافه نشده و در لیست حضرت و غیاب کلاسی نمایش داده نخواهد شد.
5-برای دانشجویان شاهد و ایثارگر بعد از انتخاب واحد در زمان تسویه حساب(بند3)، مبلغ تقبل شده از سوی بنیاد شهید از سرجمع بدهی آنان کسر خواهد شد.
6-آن دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که قبلا درس پایان نامه را انتخاب نموده و مجددا بعنوان تنها واحد مانده می خواهند انتخاب کنند و همچنین دانشجویان رشته های دندانپزشکی و داورسازی  که دروس پایان نامه را مجدد اخذ می کنند ، جهت احتساب نصف شهریه ثابت  و حذف شهریه متغیر با مسئول محترم بهبود کیفیت سیستم سما جناب آقای مهندس قائم مقامی (09141130579) تماس نموده تا اقدام لازم صورت گیرد.

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.