دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹

امروز در انتخابات نماینده کانون‌های دانشجویی:

کیمیا نادری به‌عنوان نماینده دبیران کانون‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان انتخاب شد

هاجر موسوی

مدیر فرهنگی دانشگاه امروز نهم بهمن در جلسه انتخابات کانون‌های دانشجویی گفت: از اینکه دانشگاه به خاطر مشکلات مالی هنوز نتوانسته است کار دانشجویی را پرداخت کند، شرمنده‌اییم.

به گزارش مفدا لرستان، امروز نهم بهمن‌ماه ۹۶، انتخابات نماینده کانون‌ها با حضور دبیران کانون‌ها، مدیر فرهنگی، کارشناس مسئول کانون‌ها اکبر خسروی، فریبا قبادی کارشناس فرهنگی و اعظم سپهوند مسئول روابط عمومی برگزار شد و کیمیا نادری بالاترین رأی را کسب کرد.

سیده هاجر موسوی مدیر فرهنگی در ابتدای جلسه گفت: کسی که در این انتخابات رأی می‌آورد باید صدای رسای کانون‌ها باشد، لذا کسی را تعیین کنید که مطالبه‌گر و پیگیر باشد، وی در ادامه با اظهار شرمندگی از عدم پرداخت کار دانشجویی به خاطر مشکلات مالی گفت: امیدوارم در آینده نزدیک بتوانیم  زحمات شما عزیزان فعال را جبران کنیم.

ایشان در ادامه افزود نماینده کانون‌ها نماینده مدیریت فرهنگی است، لذا فرد منتخب باید شایسته و از لحاظ اخلاق و رفتار الگو باشد، زیرا فقط خودش پاسخگوی رفتارش نیست بلکه کل مجموعه فرهنگی مسئول است، شخص مورد نظر باید منعطف باشد.

وی در ادامه تصریح کرد کانون‌های دانشجویی نباید جهت‌گیری سیاسی داشته باشند من از انحصارطلبی بیزارم، هدف نماینده باید بالا بردن مشارکت دانشجویان در کانون‌های دانشجویی باشد.

در ادامه اکبر خسروی آیین‌نامه انتخابات کانون‌های دانشجویی را قرائت کرد و گفت هم‌اکنون ۱۵ کانون فعال داریم که این بیش از انتظاراتمان است و از اینکه دانشجویان مشتاق فعالیت هستند بر خود می‌بالیم و قدردانشان هستیم.

در پایان دو کاندیدا سبحان بیات دبیر کانون قرآن و عترت و  کیمیا نادری اهداف خودر را بیان کردند:

سبحان بیات دبیر کانون قرآن: هدف اصلی من افزایش مشارکت دانشجویان در کار فرهنگی است و خلاقیت به این امر کمک می‌کند، ما باید از کارهای روتین گذشته دوری کنیم برنامه‌ها باید دانشجوپسند باشند، برای اینکار باید نظرات را پرسید تا دانشجو جذب محیط فرهنگی شود.

وی ادامه داد تعامل بین کانون‌ها، تشکل‌ها و اشتراک در انجام برنامه‌ها به روند رو به رشد کارها کمک می‌کند با کار تشکیلاتی رشد بیشتری خواهیم داشت، حضور کانون تئاتر و اجرای این کانون در برنامه‌ها و مناسبت‌ها ستودنی است سایر کانون‌ها نیز باید حضور پررنگ داشته باشند.

کیمیا نادری دبیر کانون نشریات، دبیر انجمن علمی فناوری اطلاعات و عضو کمیته نشریات: ما با تعامل و ارتباط مؤثر می‌توانیم اهداف بلندمدت داشته باشیم، برنامه‌های فرهنگی که کانون‌ها مجری آن‌ها هستند باید در طول سال برنامه‌ریزی شوند تا بودجه آن تأمین شود.

وی در ادامه ارتباط مؤثر با وزارتخانه و رسانه‌ها بخصوص مفدا را مهم قلمداد کرد و گفت: ارتباط با رسانه ما را در رسیدن به اهدافمان کمک می‌کند، با مطالبه‌گری می‌شود جشنواره داخلی مفید و مؤثر داشته باشیم.

در پایان، انتخابات با رأی اعضا (زهرا مریدی‌نژاد، فاطمه امیدی، معصومه قاسمیان، زهرا سنجری، سبحان بیات، علی باقرصاد، حسین خزایی، فردین حیدری، صادق قمری، سید محمود واقفی، کیمیا نادری و روشنک اکبری) برگزار شد.

گفتنی است سابق بر این علی بیرانوند دانشجوی رشته تغذیه از دانشجویان فعال و با استعداد فرهنگی به مدت تقریباً یک سال عهده‌دار این مسوولیت بود که جا دارد در اینجا از زحمات و فعالیت های صمیمانه ایشان در مدت عهده داری این مسوولیت مراتب قدردانی و سپاس خود را اعلام نموده و برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق در ادامه تحصیل و سایر مراحل زندگی را داشته باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.