چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷

در حضور ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی آبادان؛

جلسه ارائه عملکرد یک ساله معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار شد

جلسه ارائه گزارش عملکرد

جلسه ی ارائه عملکرد یک ساله معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان، با حضور رییس دانشکده و معاون دانشجویی فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مفدا آبادان، در این جلسه که با حضور "دکتر علیرضا آموزنده" ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی آبادان، "دکتر سید عابدین حسینی آهنگری" معاون دانشجویی و فرهنگی، مدیر دانشجویی و رییس اداره فرهنگی برگزار شد، نخست دکتر سید عابدین حسینی آهنگری گزارشی اجمالی از عملکرد حوزه ی معاونت دانشجویی و فرهنگی ارائه نموده و به بررسی نقاط قدرت و ضعف این معاونت در یک سال اخیر پرداختند.

در ادامه رییس اداره فرهنگی از روند جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور گزارشی ارائه نمود. سپس به کانون ها و تشکلات دانشجویی تاسیس شده در دانشکده، روند رو به رشد نشریات دانشجویی دانشکده و همچنین سیر صعودی تاسیس انجمن های علمی و سایر برنامه های فرهنگی دانشکده پرداخت.

محمدرضا الهی در خاتمه گزارش خود، برنامه های اداره فرهنگی برای سال آینده با محوریت جشنواره سیمرغ و همچنین نیازمندی های خود را در حوزه ی فرهنگی مطرح نمود.

سپس "یداله طاهری" مدیر دانشجویی دانشکده گزارشی از عملکرد سال اخیر در حوزه ی مدیریت خود را شرح داد. وی ابتدا شرح حالی از معاونت تازه تاسیس دانشجویی و فرهنگی و توسعه ی زیرساخت های این معاونت که روند پرشتابی را سپری کرده ارائه نمود. سپس از مشاوره دانشجویی، رفاهیات دانشجویی، خوابگاه ها، تغذیه دانشجویی و تربیت بدنی و پیرامون سیر تحولات این بخش ها گزارش هایی ارائه کرد.

ایشان در خاتمه ضمن بیان برنامه های آتی حوزه ی دانشجویی، نیازمندی های خود جهت بهبود امور دانشجویی را با ریاست محترم دانشکده در میان گذاشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.