شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود نیمسال دوم متقاضی خوابگاه های دانشجویی آغاز شد

مدیریت امور خوابگاه ها

ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود نیم سال دوم متقاضی خوابگاه های دانشجویی (مقاطع عمومی) از روز یکشنبه یکم بهمن ماه 96 آغاز خواهد شد.

به گزارش مفدا تهران، ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود نیم سال دوم متقاضی خوابگاه های دانشجویی (مقاطع عمومی) از روز یکشنبه یکم بهمن ماه 96 آغاز خواهد شد.
بر اساس این گزارش، دانشجویان جدیدالورود نیم سال دوم شهرستانی (غیر بومی)، می توانند پس از پایان ثبت نام آموزشی و با دریافت شماره دانشجویی به سامانه اسکان دانشجویان به نشانی http://eskan.tums.ac.ir مراجعه و درخواست تقاضای اسکان خود را ارسال کنند.
بدیهی است ثبت نام فقط به منزله درخواست است و مدیریت امور خوابگاه ها، طبق آیین نامه و مقررات عمومی و انضباطی خوابگاه های دانشجویی، پس از بررسی فرم تقاضانامه نسبت به اسکان دانشجویان بر اساس مقطع، دانشکده و امکانات موجود در صورت داشتن فضا در خوابگاه های دانشجویی اقدام می کند.
توضیح اینکه، سامانه اسکان تا 10 بهمن ماه جهت ارسال درخواست دانشجویان آماده دریافت است و پس از آن امکان ارسال تقاضانامه وجود ندارد و مطابق آیین نامه، حداقل یک نیم سال تحصیلی به دانشجویی که در زمان مقرر درخواست ارسال نکرده است، خوابگاه واگذار نمی شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.