شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷

آغاز ثبت نام از دوم بهمن؛

ظرفیت پذیرش آزمون فلوشیپ پزشکی منتشر شد

عکس دانشجویان

ظرفیت پذیرش دستیار در آزمون فلوشیپ (تکمیلی تخصصی) پزشکی اعلام شد و داوطلبان می توانند از دوم بهمن ۹۶ در این آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش مفدا، داوطلبان واجد شرایط می توانند از تاریخ ۲ تا ۱۸ بهمن ۹۶ با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی و با توجه به رشته تخصصی پیش نیاز و در نظر گرفتن وضعیت شرکت در آزمون (عضو هیات علمی، آزاد) صرفا یک رشته و یک دانشگاه را انتخاب و بر اساس مفاد راهنما ثبت نام کنند.

ظرفیت پذیرش در آزمون فلوشیپ (تکمیلی تخصصی) پزشکی تعداد ۳۷۷ در دانشگاه های علوم پزشکی ارومیه، اصفهان، ایران، اهواز، بقیه الله (عج)، تبریز، تهران، شیراز، شهیدبهشتی، زاهدان، قزوین، کرمان، مازندران، مشهد، یزد و جهاد دانشگاهی تهران است.

اولویت پذیرش، عضو رسمی سپاه (فقط برادر) یک نفر و اعضای رسمی سایر نیروهای مسلح (خواهر و برادر) یک نفر است.

همچنین پذیرش در رشته آسیب شناسی چشم به صورت چرخشی با دانشگاه شید بهشتی و شیراز صورت می گیرد.

بر اساس اعلام دانشگاه ها، شروع دوره پذیرفته شدگان رشته جراحی ستون فقرات دانشگاه شهیدبهشتی یک نفر از اول مهرماه و نفر دوم از اول فروردین ماه است.

ثبت نام بیش از یک بار مجاز نبوده و پس از ثبت نام و انتخاب رشته، تغییر رشته به هیچ عنوان مجازی نیست.

صرفا به مدارک ثبت نام که در مهلت مقرر ثبت نام و از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال شود ترتیب اثر داده خواهد شد. مدارک و هزینه ثبت نام در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است.

به گزارش مهر، کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه ۹۷ از طریق دانشگاه های متولی برگزاری آزمون توزیع و آزمون فلوشیپ (تکمیلی تخصصی) پزشکی ۱۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار می شود.

در این دوره محدودیت سنی برای شرکت در آزمون وجود ندارد.

شرایط عمومی و اختصاصی نیز در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.