شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳

جشنواره رازی با خانم دکتر رئیسی

دکتر الهام رئیسی

دکتر رئیسی از روند کسب مقام اول جشنواره رازی گفت

در پی تجلیل از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در بیست و سومین جشنواره رازی بخاطر  کسب عنوان نخست در حوزه فعالیت های پژوهشی و کسب رتبه اول کمیته تحقیقات دانشجویی در بین دانشگاه های علوم پزشکی همتراز ، مصاحبه ای با سرکار خانم دکتر الهام رئیسی  سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه صورت گرفت.

دکتر رئیسی ضمن تشکر از آقای دکتر خالدی فر و آقای دکتر صولتی بخاطر حمایتهای بیدریغشان در خصوص فعالیت کمیته تحقیقات دانشجویی گفت : از مهرماه سال 95 بطور رسمی فعایت خود را با فراخوان جهت تشکیل شورای مرکزی و شورای پژوهشی که متشکل از اعضائ هیئت علمی و دانشجویانی که داری سابقه پژوهش داشتند آغاز نمودم.

وی گفت :در ابتدای شروع کار با کمبودهایی از قبل فضای فیزیکی و نیروی انسانی مواجه بودیم که پس از مدتی توانستیم چهار دفتر در نقاط مختلف دانشگاه و دانشکده ها اضافه کنیم  و با تغییر وب سایت و به روز کردن آیین نامه ها  فعالیت خود را  با معرفی بیشتر کمیته  تحقیقات دانشجویی گسترده تر کردیم . 

دکتر رئیسی عنوان کرد طی همکاری که با دانشگاههای جنوب غرب کشور ( اهواز - کرمانشاه – آبادان – بهبهان – لرستان – دزفول – شوشتر و شهرکرد)  با برگزاری نشست های فصلی جهت توسعه و پیشبرد اهداف  کمیته تحقیقات دانشجویی  و کشف استعدادهای خلاق در این خصوص با برگزاری کارگاههای توانمند سازی با هم تبادل ارتباط داریم .

رئیس کمیته تحقیقا ت دانشجویی گفت : از سال گذشته تاکنون 30 کارگاه از مقدماتی تا پیشرفته جهت آشنایی دانشجویان با  آئین نامه های پژوهش ،  اخلاق در پژوهش ، پروپوزال نویسی ، روش تحقیق ، مقاله نویسی و ... در دانشگاه  برگزار شده که بالغ بر 1500 نفر از دانشجویان در این کارگاهها شرکت نموده اند

دکتر رییسی ضمن تشکر از حمایتهای معاونت تحقیقات و فن آوری و معاونت فرهنگی دانشجویی

گفت: امیدواریم در آینده  تحقیقات دانشجویان را در سطح بین الملل ارتقاء دهیم . و کمیته تحقیقات دانشجویی را به کمیته تحقیقات و فن آوری  دانشجویی تغییرنام  دهیم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.