چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷

نامه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه به استاندار خوزستان و نمایندگان شهرستان اهوازدر مجلس شورای اسلامی

اهواز

علی نورعلی زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز در خصوص مشکلات مسائل اقتصادی، طی نامه به استاندار و نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور آنان در جمع دانشجویان شد.

به گزارش مفدا اهواز، علی نورعلی زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه در واکنش به اوضاع اقتصادی و زیست محیطی استان خوزستان و لزوم پاسخگویی مسئولین به مطالبات و شفاف سازی عملکرد خود، طی نامه ای به استاندار خوزستان و نمایندگان مردم شهرستان اهواز در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور آنان در نشست با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اهواز شد.

متن نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر غلامرضا شریعتی/استاندار محترم استان خوزستان

جناب آقای دکتر همایون یوسفی/ نماینده محترم مجلسشورای اسلامی

جناب آقای دکتر علی ساری/ نماینده محترم مجلس شورای اسلامی

جناب آقای دکتر جواد کاظم نسب الباجی/ نماینده محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم:

احتراما به استحضار می رساند، با توجه به نارضایتی مردم از اوضاع اقتصادی و زیست محیطی استان خوزستان و لزوم پاسخگویی مسئولین به مطالبات و شفافسازی پیرامون عملکرد خود، از جنابعالی جهت حضور در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اهواز و پاسخ به پرسش های ایشان در زمانی که برایتان مقدور باشد دعوت به عمل می آوریم.

پیشاپیش از همکاری و حسن توجه شما متشکریم.

و من الله توفیق

علی نورعلی زاده

مسئول بسیج دانشجویی

لازم به ذکر است مسائل زیست محیطی و ریزگردها در استان خوزستان به‌ صورت موردی از سال ۱۳۸۲ در اهواز دیده شده و از سال ۱۳۸۴ به صورت جدّی افزایش پیدا کرد و اوج آن بین سال‌های ۸۷ تا ۸۹  بود.

گفته می شود بخش عظیمی از این ریزگردها به علت خشک شدن بخش های عظیمی از تالاب های شادگان و هورالعظیم در استان خوزستان  و تالاب بین النهرین در کشور عراق است  که این بحران باعث شده است شهر اهواز، مرکز استان خوزستان از سوی سازمان بهداشت جهانی  به عنوان یکی از آلوده‌ترین شهرهای جهان شناخته شود که این مسئله باعث مشکلات تنفسی ساکنان این شهر و استان شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.