چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴

به همت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛

اردوی حریم رضوان برگزار شد

داوطلبان

سفر زیارتی – فرهنگی داوطلبان سلامت سفیران سلامت محله نمونه ۱۳۹۶دانشگاه علوم پزشکی زنجان به مدت ۶ روز از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۸ دی‌ماه ۹۶ برگزار شد.


به گزارش مفدا زنجان ، این اردو با حضور ۴۰ نفر از بانوان داوطلب سلامت منتخب استان، ۹ مربی نمونه، ۳ کارشناس جلب مشارکت شهرستان و کارشناس جلب مشارکت معاونت بهداشت برگزار شد که تعداد افراد اعزام شده نسبت به برنامه مشابه سال گذشته باتوجه به ادغام برنامه داوطلبان سلامت در سطح روستاهای تحت پوشش افزایش قابل توجهی داشت.
علاوه بر زیارت و پابوسی امام رضا (ع) و حضور در اقامه نمازهای جماعت و جمعه، می‌توان به برنامه‌های جانبی این اردو، شامل: بازدید از اماکن مذهبی و فرهنگی و جاذبه‌های گردشگری مشهد مقدس (آستانه متبرکه امامزادگان یاسر و ناصر (ع) برادران امام رضا(ع))، بازدید از شهر طرقبه و بازار سنتی مشهد اشاره نمود.
مهمان شدن بر سر سفره پر برکت حضرت امام رضا (ع) آرزو و خواست هر دلداده و و عاشق ائمه اطهار است که گاهی به نگاه ویژه آن امام مهربان نصیب و روزی می‌شود که این نگاه شامل حال کلیه داوطلبان سلامت ۹۶ شد و ضمن اخذ دعوتنامه مهمان‌سرای امام رئوف (ع) در قطار رفت، کلیه همراهان این سفر در مهمان‌سرای حضرت با بهره‌مندی از خوان نعمت، سر سفره برکتش میهمان شدند.
به گزارش وب‌دا، همه‌ساله با فرارسیدن ۱۴ آذر روز داوطلب اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه داطلبان سلامت نمونه استان برگزار می گردد.
 امسال نیز همچون سالیان گذشته به خواست و مدد خداوند منان و با تصویب هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان و مساعدت‌های ویژه معاون بهداشت این توفیق حاصل شد و جمعی از داوطلبان و مربیان نمونه استان با هدف قدردانی از زحمات و تلاش‌های آنان به مشهد مقدس مشرف شدند .

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.