چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶

در جلسه شورای فرهنگی با حضور رییس دانشگاه؛

برنامه های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تشریح شد

گیلان

در چهارمین جلسه شورای فرهنگی با حضور دکتر یوسف زاده چابک، رئیس دانشگاه برنامه های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تشریح شد.

به گزارش مفدا گیلان، دکتر یوسف زاده چابک، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن اظهار تاسف نسبت به ضایعه درگذشت جانباختگان کشتی سانچی گفت : در آستانه فرا رسیدن دهه مبارک فجر کتاب عملکرد دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال ۹۶ و ۹۵به چاپ رسیده است لازم است هر چند وقت یکبار  لازم مسیر پیمایش فرایندهای دانشگاه ارزیابی و بهبود یابد.
دکتر یوسف زاده چابک ادامه داد : توجه ویژه به فعالیت و مشارکت دانشجویان در برنامه های دانشگاه، استقرار برنامه های راهبردی،  به ویژه برنامه های رفاهی مانند ورزش که با بهبود سبک زندگی و ...همراه است باید مورد توجه بیشتری در معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار گیرد.

 در ادامه با اشاره به ظرفیت و پتانسیل دانشجویان در بخش های فوق برنامه افزود: در دانشگاه علی رغم محدودیت ها و شرایط موجود باید مکانی با توجه به تمایل نهادهای دانشجویی برای فعالیت های حوزه فرهنگی در بخش دانشجویی در نظر گرفته شود که این مکان به تحقق اهداف حوزه فرهنگی کمک خواهد کرد.

دکتر افشین شفقی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه گفت:دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب است.

 وی افزود: برگزاری عید بزرگ انقلاب یک فعالیت ارزشمند می باشد و خواستار حضور همه جانبه در برگزاری هر چه باشکوهتر این ایام شد.

حجت السلام والمسلمین امیر چهری، مسوول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: دهه فجر فرصت مغتنمی است برای بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی باید از این فرصت استفاده کرد.

 دکتر حسن رخ شاد، مدیر تعالی دانشگاه مصوبات دوره گذشته را قرائت و در ادامه راهکارهای تشویقی جهت جذب اساتید، دانشجویان و کارکنان برای حضور پر رنگ در جشنواره سیمرغ و قرآن و عترت (ع) ارائه نمود.

مهدی آخندی، از سازمان بسیج جامعه پزشکی از برگزاری حلقه شجریه طیبه صالحین، ویزیت رایگان، اقدامات فرهنگی کانون های فرهنگی بسیج، دیدار با خانواده معزز شهدای انقلاب اسلامی، فضاسازی محیط های درمانی ، نشست های روشن گری و حضور در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن خبر داد.

پویا صفر زاده، مسوول بسیج دانشجویی ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهید نواب صفوی از برگزاری مسابقات ورزشی، جشن ایام دهه فجر، اکران فیلم و  خاطرات اساتید و ... خبر داد.

دکتر شادمان ماسوله، از بسیج جامعه پزشکی ویزیت رایگان برای مناطق دور دست و حاشیه نشین،دعوت از سخنران در خصوص اندیشه ها و دیدگاه  امام راحل و آرمان های مقام معظم رهبری، حضور در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن و ... را مطرح کرد

دکتر هادی رحیمی، رئیس بیمارستان شفا با توجه به اهمیت بزرگداشت جشن پیروزی انقلاب اسلامی، پیشنهاداتی را جهت برگزاری هر چه با شکوهتر این ایام ارائه داد و افزود: درآستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی هستیم باید برای ارتقاء سطح آگاهی نسل جوان و بصیرت افزایی و شناخت هر چه بیشتر برکات انقلاب اسلامی تلاش کرد.

طلعت کاویانی ، مدیر روابط عمومی دانشگاه از تهیه اینفوگرافیک و تهیه کلیپ دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و افزود: با مشارکت حداکثری دانشجویان و کمک آنها به بدنه کارکنان دانشگاه می توان به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.

در ادامه فرج اله لایق بر حق، دبیر شورای قرانی دانشگاه با توجه به موضوعات مرتبط با شورای فرهنگی دانشگاه، به اهمیت بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت اشاره کرد و افزود: به زودی آیین نامه برگزاری جشنواره قرآن و عترت از سوی وزارتخانه ارسال خواهد شد و ستاد جشنواره را تشکیل خواهیم داد.

مرتضی نیک روز، مسوول مالی معاونت فرهنگی و دانشجویی به تشریح فعالیت های پیش رو از بعد مالی پرداخت .

تهیه خبر: هانیه ایرانی

عکاس: شهریار بنده پور، فرهاد محمدی 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.