چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵

دکتر سید عابدین حسینی آهنگری گفت :

در صورت ثبت اثر در جشنواره سیمرغ، اساتید امتیاز ارتقای فرهنگی دریافت می کنند

دکتر سید عابدین حسینی آهنگری

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت در صورت ثبت اثر در جشنواره بین المللی سیمرغ، دو امتیاز فرهنگی به اساتید این دانشکده اعطا می گردد.

"دکتر سید عابدین حسینی آهنگری" معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان در گفت و گو با مفدا آبادان از اعطای امتیاز فرهنگی به اساتید و اعضای هیئت علمی، در صورت ثبت اثر در جشنواره بین المللی سیمرغ خبر داد و گفت: کشف و پرورش توانایی های فرهنگی و هنری افراد جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زمانی که بستر مناسبی برای اعتلای فرهنگ یک جامعه فراهم باشد آن جامعه رو به پیشرفت و توسعه خواهد رفت.

در این راستا به صورت ویژه از اساتید و اعضای هیأت علمی دانشکده برای شرکت در مهم ترین رویداد فرهنگی و هنری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور دعوت می کنم.

دکتر سید عابدین حسینی آهنگری در ادامه افزود : اعطای 2 امتیاز فرهنگی برای ثبت اثر و 4 امتیاز فرهنگی در صورت برگزیده شدن در کمیسیون ارتقاء اعضای هیأت علمی –کمیسیون ماده یک از جمله اقداماتی ست که با هدف تشویق و ایجاد انگیزه درنظر داریم.

لازم به ذکرست که مهلت ثبت نام و ثبت اثر در جشنواره بین المللی سیمرغ تا 15 بهمن ماه تمدید شده و علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می تواند با مراجعه به سایت اصلی جشنواره، یا با ارسال پیام به ادرس تلگرام دبیرخانه جشنواره نسبت به ثبت نام و ثبت اثر اقدام نمایند.

لینک تلگرام دبیرخانه جشنواره سیمرغ

لینک سایت جشنواره بخش ثبت نام و ثبت اثر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.