چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲

با امضای تفاهم نامه مقرر شد؛

دانشگاه علوم پزشکی مجازی به کارکنان اورژانس آموزش می دهد

دانشگاه علوم پزشکی مجازی

دانشگاه علوم پزشکی مجازی و سازمان اورژانس کشور در حوزه آموزش کارکنان سازمان اورژانس و دوره های کوتاه مدت و پودمانی همکاری می کنند.

به گزارش مفدا، نشست مشترک رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی و رئیس سازمان اورژانس کشور برگزار شد. در طی این نشست تفاهم نامه ای مشترکی بین این دو نهاد در زمینه همکاری های آموزشی به امضا رسید.

در این نشست دکتر سید ناصر استاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی با اشاره به حرکت ایجاد شده و افزایش فعالیتهای کشوری در حوزه آموزش مجازی  بیان داشت: این دانشگاه در حوزه آموزش مجازی و ظرفیت های نو  به عنوان یک استراتژی موفق و فراگیر در دسترس و عادلانه برای مخاطبان خود ایجاد می کند.

دکتر پیرحسن کولیوند  رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به توسعه آموزش های نظری و شبیه سازی شده از طریق آموزش الکترونیک گفت: با توجه به استانداردهای روز دنیا خواستار فراهم کردن بستری مناسب برای آموزش  عمومی و تخصصی کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی هستیم.

رئیس سازمان اورژانس کشور افزود: با توجه به اهمیت رشد و گسترش آموزش های مجازی، ما استفاده از این فرصت در اورژانس پیش بیمارستانی و سهولت دسترسی به آنها در تمامی پایگاه های اورژانس ۱۱۵ ، تفاهم نامه مشترک برای همکاری  با دانشگاه علوم پزشکی مجازی را تایید و امضا خواهیم کرد.

دانشگاه علوم پزشکی مجازی و سازمان اورژانس کشور، با رویکرد ارتقا دانش نظری و نیاز به برگزاری دوره های کوتاه مدت و پودمانی، برنامه های آموزشی بازآموزی برای پرسنل همچنین ارائه آموزش های عمومی در جهت ارتقا دانش و اطلاعات مردم و پیشگیری از حوادث و بلایا نسبت به آموزش ها اقدام می کنند.

با توجه به این ظرفیت ها و نیاز های موجود، دانشگاه علوم پزشکی مجازی برنامه های مورد نظر سازمان اورژانس کشور را در قالب تولید محتوا، طراحی آموزشی و ارائه آموزش های مجازی اجرا خواهد کرد.

به گزارش مهر، بخشی برای آموزش عمومی ایجاد خواهد شد تا هموطنان در صورت علاقمندی در زمینه امداد رسانی و اورژانس از این آموزش ها برخوردار شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.