چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲

با همکاری شورای انضباطی و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه

جلسه کمیته امر به معروف و نهی از منکر در دانشکده پیراپزشکی سرخه برگزار شد.

semnan

اولین جلسه کمیته امر به معروف و نهی از منکر با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدوی نژاد مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین بارانی معاون نهاد رهبری در دانشگاه، دکتر ثامنی رئیس دانشکده پیراپزشکی، معاونین و مسئولین این دانشکده با هدف صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در سالن جلسات دانشکده پیراپزشکی سرخه برگزار گردید.

به گزارش مفدا سمنان ، حجت الاسلام و المسلمین مهدوی نژاد مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، با اشاره به اهمیت موضوع عفاف و حجاب در جامعه اسلامی، گفت: از آنجایی که عفاف و حجاب موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی، تامین آرامش روانی در فرد و جامعه، کرامت بخشیدن به زن و استحکام خانواده می گردد، یکی از مصادیق مهم امر به معروف و نهی از منکر به شمار می آید.

وی افزود: در خصوص امر به معروف و نهی از منکر با حفظ احترام و کرامت انسان‌ها، باید بصورت جدی عمل نمود.

حجت الاسلام و المسلمین بارانی نیز نکاتی پیرامون اهمیت موضوع امر به معروف و نهی از منکر بیان نمود و پیشنهاد تشکیل شورای فرهنگی و همچنین معرفی رابطین انضباطی دانشکده را ارائه کرد.

در پایان، دکتر ثامنی رئیس دانشکده پیراپزشکی نیز ضمن تایید بیانات حجت الاسلام والمسلمین مهدوی نژاد و حجت الاسلام والمسلمین بارانی، گفت: در اولین فرصت کمیته امر به معرف و نهی از منکر در دانشکده پیراپشکی تشکیل و شروع به کار خواهد نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.