شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶

از سوی پژوهشگاه رویان؛

اولین جشنواره عکس و مقاله برتر در حوزه تحقیقات کرایوبیولوژی ویژه دانشجویان برگزار می‌شود

بیو بانک

اولین جشنواره عکس و مقاله برتر در حوزه تحقیقات کرایوبیولوژی همزمان با دومین سمپوزیوم زمستانه کرایوبیولوژی و بیوبانک ویژه دانشجویان برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، محورهای این جشنواره شامل متدولوژی انجماد، بیوفیزیک و بیوشیمی انجماد، حفظ و نگهداری سلول‌ها و بافت‌های تولید مثل، انجماد سلول‌های بنیادی، بیوبانک (انسانی و حیوانی) و کرایوسرجری می‌شود.

آخرین مهلت ارسال آثار تا ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۶ است؛ داوری تا ۲۲ بهمن انجام می‌شود و  برگزیدگان همزمان با برگزاری سمپوزیون در ۲۵ بهمن ماه اعلام می‌شوند.

عکس برتر:

در بخش عکس برتر شرکت کنندگان می‌توانند عکس‌ها و یا نتایج به دست آمده از تحقیقات خود را با زیرنویس مناسب، حداکثر ۵۰ کلمه، به جشنواره ارسال کنند.  عکس ها باید دارای اصالت باشند و دستکاری و ویرایش عکس قابل قبول نیست.

هر شرکت کننده تنها مجاز به ارسال چهار عکس است.

عکس‌ها در صبح نخستین روز سمپوزیوم توسط داوران ارزیابی می‌شود. از میان آثار ارسالی ۱۰ عکس به عنوان کاندیدای عکس برتر انتخاب خواهند شد و مورد داوری نهایی قرار می‌گیرند.

عکس‌های برگزیده با ارائه گواهی از هیات داوران، نیم سکه بهار آزادی و ثبت نام رایگان در کنگره رویان ۱۳۹۷ مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

مقاله برتر:

دانشجویان می‌توانند مقاله‌های به دست آمده از پایان نامه خود را با تایید استاد راهنما به جشنواره ارسال کنند. ارائه تاییدیه از استاد راهنما مبنی بر مستخرج بودن مقاله ارسالی از پایان نامه الزامی است.

در این جشنواره مقالات انگلیسی با نمایه ISI مورد بررسی قرار می‌گیرند، دبیرخانه جشنواره تاکید کرده است که متقاضیان از ارسال مقالات علمی_پژوهشی خود داری کنند.

هر شرکت کننده تنها مجاز به ارسال یک مقاله است.

مقالات برتر با ارائه گوانی از هیات داوران، یک سک تمام بهار آزادی و ثبت نام رایگان در کنگره رویان ۱۳۹۷ مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

مقالات چاپ شده باید در بازه زمانی سه سال اخیر از ابتدای سال ۹۴ تا انتهای سال ۹۶ و مستخرج از پایان نامه دانشجویی باشند.

متقاضیان شرکت در جشنواره می‌توانند عکس‌ها و مقالات خود را به ایمیل reprod.biomed@gmail.com  ارسال کنند و در صورت نیاز با شماره تماس ۰۲۱۲۳۵۶۲۲۶۱ تماس بگیرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.