شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵

اوایل بهمن‏، آغاز ثبت نام بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

قرآن و عترت

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به آغاز ثبت نام بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از اوایل بهمن‌ماه گفت: آیین نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اواخر دی ماه به تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ می‌شود.

به گزارش مفدا، محمد مهدی بحرالعلوم، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در گفت و گو با  شبستان با اشاره به برگزاری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: آیین نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اواخر دی ماه به تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ می‌شود.

وی با اشاره به تغییراتی در آیین نامه این جشنواره خاطرنشان کرد: جلسات کارشناسی با صاحبان فن و مسئولان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها برگزار کردیم که طی آن رشته‌هایی به جشنواره اضافه شود.

بحرالعلوم با بیان اینکه قرار است رشته‌هایی به جشنواره اضافه شود که مخاطبان بیشتری جذب می‌کند و متناسب با اهداف جشنواره باشد، اظهار کرد: این در حالی است که نظرسنجی از شرکت کنندگان جشنواره بیست و دوم در شیراز در این خصوص صورت گرفته است.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به شرکت ۵۰ هزار نفر در جشنواره بیست و دوم تصریح کرد: بعد از ابلاغ آیین‌نامه به تمامی دانشگاه‌های وزارت بهداشت ثبت نام جشنواره آغاز خواهد شد.

به گزارش شبستان، وی با بیان اینکه ثبت نام از اوایل بهمن ماه شروع خواهد شد، ادامه داد: مسابقات بهار سال آینده در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور آغاز شده و برگزیدگان به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.

بحرالعلوم با بیان اینکه مرحله کشوری جشنواره تابستان سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد، گفت: این جشنواره با حضور دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه ها برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.