پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۵

فرهنگی

اردوهای دانشجویی " راهیان نور" دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، امسال نیز برگزار می شود

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

   اردوهای دانشجویی " راهیان نور" دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حمایت رئیس این دانشگاه ، در اسفندماه امسال برگزار می شود.

    به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، این خبر در نشست روز (چهارشنبه 20 دیماه ) مسئولان کمیته های مختلف بسیج دانشجویی با دکتر "محمد کمالی " رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی که با حضور مسئول نمایندگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ، مدیر فرهنگی و مدیر روابط عمومی دانشگاه برگزار شد، مطرح گردید.

    دکتر کمالی رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، ضمن تشکر از زحمات تمامی مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه برای تدارک اردوهای راهیان نور که طی سالهای اخیر بطور مرتب برگزار شده است ، گفت : برغم شرایط سخت بودجه ای و درآمدی موجود در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، موافقت کلی با برگزاری اردوهای راهیان نور وجود دارد.

   وی خطاب به مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه افزود: تلاش کنید تا حتی الامکان از هزینه های این برنامه کاهش دهید و سال آینده که امیدوارم سال پربرکتی باشد ، فعالیت های فرهنگی خوبی را در نظر گرفته و اعمال کنیم.

   وی از دانشجویان بسیجی خواست تا در ثبت نام از متقاضیان شرکت در این اردوها ، دانشجویانی را که برای اولین بار متقاضی شرکت در این اردوها هستند ، در اولویت قرار داده و در انتخاب شرکت کنندگان این اردوها، از متقاضیانی که تاکنون به این اردوها نرفته اند، دعوت شود.

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی در عین حال بر اصلاح فرآیندها در دانشگاه تاکید کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا بیشتر امور از طریق معاون فرهنگی معاونت فرهنگی – دانشجویی انجام شود و در نهایت ، با هماهنگی و تبادل نظر با معاون فرهنگی – دانشجویی ، برنامه های فرهنگی دانشجویان اجرا شود.

   حجت الاسلام والمسلمین " سیدوحید معتمدی " مسئول نمایندگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ، در بخش دیگری از این نشست ، با عرض " خسته نباشید " به مسئولان بسیج دانشجویی بابت تدارک مقدمات برگزاری اردوهای راهیان نور ، بر تاثیرات مثبت این حرکت های فرهنگی تاکید کرد.

   وی ، بحث محتوای اردوهای راهیان نور را بسیار جدی دانست و افزود: امیدوارم تاثیرگذارتر، طولانی تر و دقیق تر به محتواهای این اردوها  بپردازید.

   حاج آقا معتمدی از دانشجویان بسیجی خواست تا از شرایط اقتصادی دانشگاه ، درک درستی داشته باشند و تلاش کنند تا با کمترین امکانات ، بیشترین بهره را ببرند.

    " انصاری " مدیر فرهنگی معاونت دانشجویی – فرهنگی دانشگاه نیز، گزارشی از برگزاری این اردوها طی سالهای گذشته ارائه داد .

   وی همچنین در مورد هزینه های اردوهای امسال راهیان نور با توجه به شرایط کنونی دانشگاه ، گفت: سعی خواهیم کرد تا با دستیابی به تسهیلات ویژه از سوی سازمان ها و نهادهای مختلف ، هزینه های این برنامه فرهنگی را کاهش بدهیم .

   گفتنی است که مسئولان کمیته های بسیج دانشجویی حاضر در این نشست ، پیش از سخنان رئیس دانشگاه ، گزارش های فرهنگی و اجرایی این تشکل را به ریاست دانشگاه ارائه دادند ، ضمن آنکه انتقادها و پیشنهادهای خود در ارتباط با برنامه های فرهنگی را بیان داشتند.

   براساس گزارش اجرایی بسیج دانشجویی ، اردوهای امسال راهیان نور در دو بخش خواهران و برادران، از هفته اول اسفندماه  آغاز می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.