پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱

باحضور رییس دانشگاه:

دانشجویان برتر علمی و آموزشی شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی کاشان تقدیر شدند

تقدير از دانشجويان ستاد و شاهد و ايثارگر كاشان

در نشستی با حضور رییس دانشگاه،‌ اساتید مشاور شاهد وایثارگر و مسئولین بنیاد شهید در روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه،‌ از دانشجویان برتر علمی و آموزشی شاهد و ایثارگر دانشگاه تقدیر شد.

به گزارش مفدا کاشان،‌  دکتر کوچکی ضمن تبریک به دانشجویان شاهد و تشکر از مدعوین، حضور دانشجویان شاهد و ایثارگر را در دانشگاه مایه افتخار و مباهات دانست. رییس دانشگاه با بیان اینکه هدف و ماموریت اصلی ما توانمند سازی تحصیلی دانشجویان شاهد وایثارگر است، اظهار امیدواری کرد که دانشجویان شاهد وایثارگر جزو بهترین دانشجویان و فارغ التحصیلان  دانشگاه باشند.

در ادامه دکتر مازوچی دبیر ستاد شاهد و ایثارگر با بیان اینکه هدف از برگزاری جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار شناسایی و معرفی دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زمینه سازی برای مشارکت فعال این دانشجویان و ارتقاء علمی آنان است؛ گزارشی از نحوه انتخاب دانشجویان برتر علمی (جایزه ملی ایثار) بر اساس آیین نامه وزارت متبوع  ارائه داد.

وی در ادامه تصریح کرد: براساس دستورالعمل اجرایی جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار، دانشجویان برتر مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه‌های کلان مناطق آمایشی بر اساس شاخص‌های آموزشی؛، پژوهشی، فرهنگی و ایثارگری انتخاب و به منظور رقابت در سطح کشوری معرفی می‌شوند.

در پایان با حضور اساتید مشاور و مسئولین بنیاد شهید شهرستان از کلیه دانشجویان منتخب منطقه‌ای و دانشگاهی با اهدا هدیه ولوح، تقدیر شد.

اسامی دانشجویان برتر علمی پژوهشی شاهد و ایثارگر  دانشگاه در سطح منطقه‌ای:

نعیمه داوودی نفر اول رشته پزشکی

سید صالح قرشی نفر سوم رشته پزشکی

محمدصالح هدائیان  نفر سوم رشته دندانپزشکی

اسامی دانشجویان برتر علمی پژوهشی شاهد و ایثارگر در سطح دانشگاهی:

محبوبه ستاری، سمانه جهانی، فائزه کریمشاهی، زهرا حیدری،‌ سپیده سادت یثرب ،‌ حسام بکرانی، هاشم شاهوردی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.