شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹

مراسم تودیع و معارفه مدیر امور مالی دانشگاه برگزار شد

کریمی مشهد

خدمت به مردم در حوزه بهداشت و درمان را موهبتی الهی دانست که نصیب هر کسی نمی شود

به گزارش مفدا مشهد ، مراسم تودیع و معارفه مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور دکتر دارابی؛ رئیس دانشگاه، جمعی از اعضای هیات رئیسه و مدیران حوزه های مختلف دانشگاه برگزار شد.

 دکتر دارابی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: این مراسم برای قدردانی از خدمات هشت ساله آقای سبحانی در مدیریت امور مالی دانشگاه و خدمات آقای وزیری در قسمت های مختلف دانشگاه و ادامه مسیر در مدیریت امور مالی می باشد؛ چرا که هر دوی این خدمتگزاران تلاش خود را در قسمت های جدید دانشگاه ادامه خواهند داد.

دکتر محمد رضا دارابی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۲۷ هزار نیرو یکی از بهترین مکان های اداری کشور به شمار می رود؛ زیرا محیطی است که علاوه بر فرموده امام(ره) که دانشگاه را کارخانه انسان سازی دانستند ارائه دهنده خدمات درمانی، بهداشتی و ... نیز می باشد.

دکتر دارابی، خدمت به مردم در حوزه بهداشت و درمان را موهبتی الهی دانست که نصیب هر کسی نمی شود  و بیان داشت: خدمت در این مکان بر اساس شایستگی ها و لیاقت ها به دست می آید و تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه در هر رتبه و رده شغلی در این موفقیت سهیم می باشند.

دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد، حوزه توسعه را خدمتگزار دانشگاه دانست و بیان داشت: مدیریت امور مالی دانشگاه به مدت چهار سال درجه مقبولیت بدون شرط را از سوی وزارت بهداشت دریافت کرده است که این نشان از موفقیت این بخش دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.