شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹

درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در مسابقات ورزش های همگانی منطقه شمال شرق کشور

ورزش سبزوار

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در اولین دوره مسابقات ورزش های همگانی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه شمال شرق کشور توانستند دو مقام اول و یک مقام سوم را از آن خود نمایند.

به گزارش مفدا سبزوار، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در اولین دوره مسابقات ورزش های همگانی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه شمال شرق کشور توانستند دو مقام اول و یک مقام سوم را از آن خود نمایند.

اولین دوره مسابقات ورزش های همگانی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه شمال شرق کشور، با شرکت هشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سبزوار، گناباد، نیشابور، بیرجند، تربت حیدریه، تربت جام و وارستگان در پنج رشته طناب زنی، فوتبال رومیزی، دارت، روبیک و فریزبی در تاریخ جمعه ۱۵ دی ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با کسب دو مقام اول در رشته های طناب زنی و فوتبال رومیزی و یک مقام سوم در رشته دارت به کار خود پایان داد.

در رشته طناب زنی، جناب آقای مصطفی هدایتی تبار دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه مقام اول این مسابقات را کسب نمود. دانشگاه های علوم پزشکی مشهد و گناباد بترتیب مقام دوم و سوم این رشته را کسب نمودند.

در رشته فوتبال رومیزی، تیم دو نفره دانشگاه متشکل از آقایان احمد ابراهیمی اینجار و بیژن خلیلی دانشجویان رشته پزشکی و پروتز دندان دانشگاه با شکست تمامی حریفان خود مقام اول این مسابقات را کسب نمودند. تیم های دانشگاه علوم پزشکی مشهد و بیرجند نیز بترتیب مقام دوم و سوم این مسابقات را کسب نمودند.

در رشته دارت نیز جناب آقای محمدمتین نادری نژاد دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه پس از نفرات دانشگاه های علوم پزشکی گناباد و مشهد به مقام سوم این رشته از مسابقات دست یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.