شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸

اهداء 302 جایزه به برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت

از تمامی برگزیدگان دو دوره گذشته جشنواره قرآن و عترت تقدیر شد

ghuran

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جوایز مسابقات بیست و یکمین دوره و بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور ویژه سال های 1395و1396 به 302 نفر از حائزین شرایط مربوطه (استاد،کارمند ودانشجو) اهداء شد.

گفتنی است بر همین اساس جوایز نفیسی از جمله 52 کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس هریک به مبلغ دو میلیون ریال، رتبه های اول تا سوم در مراحل دانشگاهی،کشوری و ملی مسابقات(59نفر) جمعاً به مبلغ 000/700/334ریال، گواهی اخذ امتیاز فرهنگی جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه در سال جاری به 124 دانشجو، امتیاز استفاده رایگان از استخر دانشگاه به مدت یک ترم تحصیلی ویژه رتبه های برتر دانشجویان در بیست و دومین جشنواره(42 نفر)، اعطاء 1 تا 4 امتیاز فرهنگی ارتقاء ویژه اعضاء محترم هیأت علمی حائز رتبه های اول تا سوم دو جشنواره مذکور در مراحل دانشگاهی و کشوری)25 نفر) به برگزیدگان اهداء گردید.

شایان ذکر است پنج تن از دانشجویانی که حائز رتبه کشوری در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت مسابقات شده بودند به سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور راه یافتند که در نتیجه دانشگاه، حائز رتبه دوم مشترک در بین 42 دانشگاه علوم پزشکی کشور که مجوز حضور نمایندگان خود در جشنواره مذکور را داشتند، گردید.

همچنین حائزین رتبه های کشوری و ملی جشنواره های مذکور، جوایز ارزنده دیگری نیز از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور دریافت نمودند.

لازم به ذکر است در بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت، دانشگاه از نظر تعداد ثبت نام کنندگان درگروه اساتید، حائز رتبه دوم و درگروه دانشجویان حائز رتبه پنجم در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور شد.

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به جامعه دانشگاهی، عموم دانشگاهیان عزیز را به ثبت نام و حضور هر چه با نشاط تر در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور که از نیمه دوم دی ماه سال جاری آغاز خواهد شد، دعوت می نماید.

برگزیدگان محترم جهت اطلاع از جوایز خود در بیست و یکمین دوره و بیست و دومین دوره کلیک کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.