شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵

مصاحبه اختصاصی دکتر فرنودی؛

تمرکز فعالیت های معاونت فرهنگی در دانشکده ها

فرنودی

مصاحبه اختصاصی مفدا با دکتر فرهاد فرنودی معاون فرهنگی دانشکده داروسازی در خصوص ایجاد معاونت فرهنگی در دانشکده داروسازی 

مصاحبه اختصاصی مفدا ، در راستای ارتقای فعالیت های فرهنگی در سطح دانشکده از طرف معاونت فرهنگی دانشجویی اولین مدیر فرهنگی " دکتر فرهاد فرنودی" در دانشکده داروسازی انتخاب شد و به این ترتیب در خصوص ایجاد معاونت فرهنگی در دانشکده داروسازی ، هدف ها ، برنامه و اساس تشکیل معاونت فرهنگی در دانشکده چه بوده است که از زبان ایشان گویا می شویم:  
مفدا کرمانشاه ، لطفا خودتان معرفی کنید؟
به نام خالق هستی، اینجانب فرهاد فرنودی دکتری مشاوره هستم  و مسئول معاونت فرهنگی دانشکده داروسازی 
هدف از تشکیل معاونت فرهنگی در دانشکده ها چیست؟
افزایش فعالیت های فرهنگی,اجتماعی,مذهبی در دانشکده ها  و ایجاد نوعی مهارت برای تعاملات اجتماعی و فراهم ساختن شرایط شاد و متنوع برای دانشجویان که علاوه بر تحصیل در زمان دانشجویی از امکانات دیگر دانشگاه در جهت سپری کردن اوقات شاد و به یاد ماندنی در دوره تحصیلی .
مفدا کرمانشاه ، آیا این کار برای اولین بار در سطح کشور اجرا می شود؟
خیر، این کار در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اصفهان نیز صورت گرفته که با مساعدت ریاست دانشگاه پرفسور مرادی و اشتیاق بسیار ایشان برای ارتباط بیشتر مسئولین با دانشجویان در دانشکده داروسازی با همت دکتر غلامی تاسیس آن کلید خورد.
مفدا کرمانشاه، هدف و برنامه شما به عنوان معاونت فرهنگی دانشکده دارو سازی در آینده چیست؟
افزایش تمرکز و سوق دادن فعالیت های فرهنگی دانشگاه به سمت دانشکده ، مثلا برگزاری اردوهای تفریحی و سیاحتی مختص دانشجویان دارو سازی که هم پوشش قابل توجهی داشته باشد و هم فراهم کردن شرایطی که قبلا نبوده است .
مفدا کرمانشاه ، اولین اقدام شما به عنوان معاونت فرهنگی چه بوده است؟
در اولین اقدام ما با کمک دکتر غلامی اختصاص یک مشاوره به صورت تمام وقت برای دانشکده داروسازی که در گذشته دو روز در هفته بودند .
مفدا کرمانشاه ، تامین هزینه های مالی فعالیت های فرهنگی دانشکده برعهده معاونت فرهنگی می باشد یا دانشکده؟
بر عهده معاونت فرهنگی ، چون این فعالیت ها هم قبلا بوده ولی برای این دانشکده نه ، وظیفه ما آوردن این فعالیت ها و تمرکز دادنشان در این دانشکده می باشد
مفدا کرمانشاه ، موانعی که جلو روی انجمن ها و کانون های دانشجویی برای فعالیت در دانشکده ها وجود دارد آیا با وجود امدن معاونت فرهنگی دانشگاه از بین می رود؟
من به عنوان یک خبر خوب از اینجا به تمام تشکل های دانشجویی اعلام کنم که هر کانون و تشکل دانشجویی بخواهد در این دانشکده فعالیتی انجام بدهد ما کارهای اداری به هماهنگی لازم را در اسرع وقت برای شان انجام می دهیم به سختی گذشته قطعاً وجود نخواهد داشت 
مفدا کرمانشاه ، سخن پایانی شما به عنوان معاونت فرهنگی دانشکده دارو سازی چیست؟
تشکر فراوان از ریاست دانشگاه پروفسور مرادی که به دانشجویان اهمیت بسیار می دهند دکتر غلامی که انرژی بسیار برای دانشجویان می گذارند و قابل ستودن است ، سعی داریم با کمک این عزیزان فضای را برای دانشجویان مان فراهم کنیم که خاطره ای زیبا از دوران تحصیل خود به یاد داشته باشند
پرویز رستمی خبرنگار مفدا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.