جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲

بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

از شبکه بهداشت و درمان شبستر تا ساختمان بهداشت روستای علیشاه

2

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جمع کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان شبستر حاضر شد و بعد از گفتگو با آنان به بازدید از پروژه های در حال احداث دانشگاه علوم پزشکی تبریز در شهرستان شبستر رفت .

به گزارش مفدا تبریز ، دکتر محمدحسین صومی روز پنجشنبه چهاردهم دی ماه در جمع صمیمی کارکنان شبکه بهداشت و درمان حاضر شده و روند خدمات رسانی در حوزه سلامت را در این شهرستان جویا شد .

دومین مقصد وی در شهرستان شبستر بیمارستان فاطمیه این شهرستان بود که در این بیمارستان روند خدمات رسانی به بیماران را از کارکنان و بیماران اورژانسی این بیمارستان جویا شد و به بررسی پرونده بیماران بستری در اورژانس پرداخت .

سومین مقصد وی شهر خامنه شهری در هشت کیلومتری شهر شبستر با هدف بازدید از پروژه ای با کارفرمایی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این شهر بود .

 محل احداث ساختمان مرکز سلامت محیط کار شهر شرفخانه در کنار دریاچه ارومیه مقصد چهارم رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در شهرستان شبستر بود که با حضور در محل این پروژه و بررسی میزان پیشرفت آن بر تسریع در روند پیشرفت پروژه تاکید کرد .

وی با بازدید از پروژه در حال ساخت خانه بهداشت جدید روستای علیشاه به سفر یک روزه خود در شهرستان شبستر پایان داد .

صومی در مورد خانه بهداشت جدید روستای علیشاه در گفتگو با خبرنگار مفدا عنوان کرد : ساختمان دیالیز شبستر توسط خیر محترم ساخته میشود  500 متر مربع زیر بنا دارد و برآورد هزینه آن معادل 8 میلیارد ریال است پروژه در مرحله تکمیل نازک کاری و تاسیسات است و بزودی به اتمام خواهد رسید.

وی در مورد ساختمان بهداشت علیشاه گفت :این ساختمان با زیربنای 1600 متر مربع و با هزینه ای معادل 25 میلیارد ریال و با مشارکت دانشگاه و شورای روستای علیشاه احداث میشود و عملیات اجرایی آن از سال 95 شروع شده است و بلطف خدا سه ماهه اول 97 به بهره برداری میرسد .

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مورد پروژه در حال ساخت در شهر شرفخانه نیز به مشارکت خیرین در ساخت آن اشاره کرد و افزود : مرکز تحقیقاتی و پژوهشی  شرفخانه توسط خیر محترم احداث میشود این ساختمان ۲هزار متر مربع زیر بنا داشته و هزینه احداث آن 30 میلیارد ریال برآورد شده است و عملیات اجرایی آن از تابستان 96 شروع شده و در مرحله اسکلت است و بلطف خدا اواخر سال 97 به اتمام میرسد .

گزارش تصویری در لینک زیر :

www.mefda.ir/news/42981

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.